Zaha Transferinde Yıldız Oyuncudan Fenerbahçe Mesajı: ‘O İnanılmaz’

Zaha Transferinde Yıldız Oyuncudan Fenerbahçe Mesajı: ‘O İnanılmaz’

Fenerbahçe’nin transfer gündeminde önemli bir yer tutan Wilfried Zaha hakkında eski takım arkadaşı yorumlarda bulundu. Crystal Palace’ın efsane isimlerinden biri olan Zaha’nın transferi konusunda süreç devam ederken, eski takım arkadaşı da bu duruma sessiz kalmadı. İşte tüm detaylar…

Uzun Süren Transfer Sürecine Yıldız Oyuncudan Mesaj

Wilfried Zaha’nın eski takım arkadaşı ve Crystal Palace’ın yıldızı, sürekli ertelenen Zaha transfer sürecine dayanamayarak bir açıklamada bulundu. Yıldız oyuncunun, Zaha’ya çok net bir mesajı vardı.

Zaha’dan Sosyal Medya Üzerinden Paylaşım

Fenerbahçe’nin transfer görüşmelerini sürdürdüğü ve son olarak Fenerbahçe’den ek süre talep eden Wilfried Zaha’dan dikkat çeken bir paylaşım geldi. Zaha, Twitter hesabından kafası karışmış bir emoji paylaştı. Bu paylaşım, Türk taraftarların yoğun ilgisini çekti ve 30 binden fazla yorum alarak 5.6 milyon görüntülenme sayısına ulaştı.

Fenerbahçe’ye Transferi İçin Umut Veren Gelişme

Sky Sports’un haberine göre; Steven Gerrard’ın başında olduğu Al-Ettifaq kulübü, Wilfried Zaha transferinden vazgeçti. Bu durumda, Zaha’nın önünde sadece Crystal Palace ve Fenerbahçe’nin teklifleri kaldı. Zaha, iki teklif arasında karar vermek için düşünme sürecinde.

Zaha’nın Eşinden Sosyal Medya Mesajı

Wilfried Zaha’nın eşi Paige Zaha, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla Fenerbahçeli taraftarlara seslendi. Paige Zaha, “Wilf ve bana desteğiniz için çok teşekkür ederim. Arkadaşlarıma ve aileme mesaj atmayı bırakırsanız harika olur” dedi.

Eski Takım Arkadaşı Eze’den Zaha’ya Mesaj

Wilfried Zaha, eski takım arkadaşı ve Crystal Palace’ın efsane ismi Eberechi Eze’den önemli bir mesaj aldı. Eze, Zaha’nın Crystal Palace’da kalmasını istediğini belirtirken, Zaha’nın kalitesini de övdü.

‘Kalmasını İstiyoruz!’

Eberechi Eze, Fenerbahçe’nin transfer listesinde yer alan Wilfried Zaha’yla ilgili olarak bir hazırlık maçının ardından açıklamalarda bulundu. Sky Sports’a konuşan Eze, Zaha’nın Fenerbahçe’ye transfer olma süreciyle ilgili “Zaha’nın Selhurst Park’ta kalmasını istiyoruz. Onun ne kadar inanılmaz bir oyuncu olduğunu biliyoruz. Şu anda transfer dönemindeyiz ve süreç devam ediyor, neler olacağını hep birlikte göreceğiz” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli