Volkan Demirel, 3 Puan Tartışmalarına Sert Tepki Gösterdi: “Benim Oyuncum Ölmüş! Senin Puanların Silinse Ne Olur?”

Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel, 6 Şubat'ta yaşanan deprem sonrası iptal edilen Hatayspor ve Gaziantep FK maçlarından dolayı yapılan 3 puan tartışmalarıyla ilgili sert eleştirilerde bulundu.

Volkan Demirel, 3 Puan Tartışmalarına Sert Tepki Gösterdi: “Benim Oyuncum Ölmüş! Senin Puanların Silinse Ne Olur?”

Volkan Demirel’den Tepki

Atakaş Hatayspor teknik direktörü Volkan Demirel, bir YouTube kanalına katıldığı programda, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından verilen Hatayspor ve Gaziantep FK kararı hakkında yapılan eleştirilere tepki gösterdi.

3 Puan Tartışmaları İçin Konuştu

41 yaşındaki teknik direktör, 6 Şubat depremleri sonrasında ligden çekilen Hatayspor ve Gaziantep FK maçlarıyla ilgili TFF’nin kararının ardından ortaya çıkan 3 puan tartışmaları hakkında konuştu.

Volkan Demirel’den Sert Tepki

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’in Adana Demirspor ile oynanan maç sonrasında yaptığı “Bu lig hukuk dışı, mantık dışı” açıklaması gündem olmuş ve Beşiktaş’ın Hatayspor ve Gaziantep FK takımlarının oynadığı tüm maçların iptal edilmesini istediği iddia edilmişti.

Konuyla ilgili görüşlerini dile getiren Volkan Demirel şu ifadeleri kullandı: “Alınan puanlar veya oynanan, oynanmayan maçlar sayılsın, sayılmasın… Bunları konuşmak bile şu anki ortamda bence çok yanlış. Ben bu konu hakkında konuşmamayı tercih etmelerini diliyorum. Çünkü yakışmıyor. Bana çok ufak hesaplar gibi geldi. Çünkü Hatay silinmiş. Acıları tekrar tazelemek istemem ama benim bir oyuncum, bir sportif direktörüm hayatını kaybetmiş. Bunlar hayattan silinmiş, senin 3 puanın silinse ne olur? Şampiyon olsan ne olur, küme düşsen ne olur?”

Şenol Güneş Ne Demişti?

Beşiktaş’ın başarılı teknik direktörü Şenol Güneş ise siyah beyazlı kulübün Adana Demirspor ile oynadığı maç sonrasında, “Bu ligin sonuçları ne olursa olsun mantık dışı, hukuk dışı bir lig. Yani bunu suçlamak için söylemiyorum. Şimdi düşün iki üç hafta dinleniyorsunuz. Bir maç oynuyorsunuz. Bir takım bakıyorsunuz puanı yok. O da bir üç puan alıyor” şeklinde açıklamalarda bulunmuştu.

Volkan Demirel: Atsu’yu Gördüm

Depremde hayatını kaybeden Atsu’nun 13. gününde bulunduğunu belirten Volkan Demirel, “Gidip görmüştüm ve maalesef hiç tanınmayacak haldeydi” dedi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli