Sergio Ramos, PSG’den Ayrılıyor: Messi’nin Ardından Bir Diğer Yıldız Oyuncu Takımdan Ayrılıyor

PSG'de Sergio Ramos'un ayrılığı resmi olarak duyuruldu. Bu, Lionel Messi'nin ardından takımdan ayrılan bir diğer önemli oyuncu olacak. PSG, yeni transferlerle kadrosunu güçlendirmeyi planlıyor.

Sergio Ramos, PSG’den Ayrılıyor: Messi’nin Ardından Bir Diğer Yıldız Oyuncu Takımdan Ayrılıyor

Forma numarası :

Doğum tarihi/Yaş :

Milli takım :

Boy :

Mevki :

Karşılaşma

Dakika

Gol

Gol Asisti

Sarı Kart

Kırmızı Kart

Penaltı Golü

Paris Saint-Germain

Kadro değeri : 948.20 mil. €
Detaylı İncele
                Ligue 1

Ligue 1

Kadro değeri : 3.51 milyar €
Lig genişliği : 18 Takım Rekor şampiyon : Paris Saint-Germain 12 kez
Detaylı İncele

Lionel Messi’den sonra bir ayrılık daha

Fransız devi PSG’de takımdan ayrılması kesinleşen Lionel Messi’nin ardından bir başka yıldız Sergio Ramos’un da ayrılığı resmi olarak açıklandı.

Hareketli bir yaz bekleniyordu

PSG’de hareketli bir yaz geçmesi bekleniyordu. Lionel Messi’nin takımdan ayrılacağının kesinleşmesi sonrası bir ayrılık daha gerçekleşiyor. Fransız devi, yaptığı resmi açıklamada Sergio Ramos’un takımdan ayrılacağını duyurdu.

Sözleşmesi 2023’te sona eriyor

2021’de sözleşmesinin sona erdiği Real Madrid’den transfer edilen İspanyol yıldızın PSG ile olan sözleşmesi 30 Haziran 2023’te sona erecek.

Sergio Ramos: ‘Unutulmaz bir macera yaşadım’

Duyurulan ayrılığa ilişkin açıklamalarda bulunan Sergio Ramos, “Son iki yılda bu formayı giymek harika bir deneyimdi. Paris’te unutulmaz bir macera yaşadım ve desteğiniz, sevginiz için hepinize teşekkür etmek istiyorum” ifadelerini kullandı.

Nasser Al-Khelaifi: Onu Paris’te görmek bir onurdu

Ayrılık sonrası PSG’nin başkanı Nasser Al-Khelaifi ise, “Bizimle geçirdiği iki yıl için Sergio Ramos’a duyduğumuz sonsuz minnettarlığı ifade etmek istiyorum. Sergio’nun liderliği, takım ruhu ve profesyonelliği, en üst düzeydeki tecrübesiyle birleşince onu gerçek bir futbol efsanesi yapıyor. Onu Paris’te görmek bir onurdu. Kulüpteki herkes adına onun için en iyisini diliyorum” dedi.

Sonuç Olarak

PSG’de Lionel Messi’nin ardından Sergio Ramos’un ayrılığı da takım için önemli bir kayıp olarak değerlendiriliyor. Taraftarlar, iki büyük futbolcunun katkılarına teşekkür ederken, kulüp gelecek dönem için yeni transfer hamleleriyle kadrosunu güçlendirmek için çalışmalara başlayacak.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli