Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu, Şampiyonluk Hedefi için Takımının Performansını Değerlendirdi

Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu, takımının 60 puanla lider olduğu ligde şampiyonluğa ulaşmak için 75 puana ihtiyaçları olduğunu belirtti. Takımının istikrarını koruyarak hedefe ulaşabileceğine inanan Eroğlu, rakiplerinin kendilerini yenmek veya kaybetmemek için oynayacaklarını söyledi. Pendikspor maçı öncesi takımının iyi hazırlandığını ve kazanmak için sahaya çıkacaklarını ifade etti.

Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu, Şampiyonluk Hedefi için Takımının Performansını Değerlendirdi

Samsunspor

Kadro değeri : 33.23 mil. €
Detaylı İncele
                1.Lig

1.Lig

Kadro değeri :
Lig genişliği : 18 Takım Rekor şampiyon :
Detaylı İncele

Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu’nun Pendikspor maçı öncesi yaptığı açıklamalardan öne çıkanlar:

Takımın Şampiyonluk Hedefi

Samsunspor’un 60 puanla lider olduğu Spor Toto 1. Lig’de şampiyonluğa ulaşmak için 75 puanın yeterli olabileceğini belirten Eroğlu, takımının hedefe ulaşmak için 9 puan daha toplaması gerektiğini ifade etti.

Takımın İstikrarı

19 maçlık bir galibiyet serisi yakalayan Samsunspor’un istikrarını koruyarak hedefe ulaşabileceğine inandığını söyleyen Eroğlu, takımının sahada güçlü olduğunu ve istatistiklerde önde olduğunu vurguladı.

Rakiplerin Planları

Rakiplerinin kendilerini yenmek veya kaybetmemek için oynayacaklarını belirten Eroğlu, fakat takımının gücüne ve istikrarına güvendiğini dile getirdi. Ayrıca, takımının zayıf bir rakibi yok ve önemli olanın kendi performansları olduğunu söyledi.

Pendikspor Maçı Öncesi Hazırlık

Pendikspor’un iyi bir takım olduğunu ve zor bir maç olacağını belirten Eroğlu, takımının iyi hazırlandığını ve maça kazanmak için çıkacaklarını ifade etti. Ayrıca, Samsunspor taraftarının da maça yoğun ilgi göstereceğini ve takımı destekleyeceğini tahmin etti.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli