Sakaryaspor Play-Off Hazırlıklarına Başladı

Sakaryaspor, Spor Toto 1. Lig'de 20 galibiyet, 2 beraberlik ve 14 mağlubiyetle toplamda 62 puan elde ederek Play-Off'a katılmaya hak kazandı. Teknik Direktör Taner Taşkın yönetimindeki takım, Rüstemler Tesisleri'nde antrenmanlara başladı.

Sakaryaspor Play-Off Hazırlıklarına Başladı

Sakaryaspor

Kadro değeri : 6.48 mil. €
Detaylı İncele
                1.Lig

1.Lig

Kadro değeri :
Lig genişliği : 18 Takım Rekor şampiyon :
Detaylı İncele

İlk Antrenman Yağmur Altında Gerçekleşti

İlk antrenman düz koşu ile başladı ve yağmur altında gerçekleşti. Oyuncular, olağanüstü bir performans sergiledi ve Teknik Direktör Taner Taşkın takımın durumunu değerlendirdi.

Sakaryaspor Teknik Direktörü Taner Taşkın’ın Açıklamaları

Play-Off maçlarının avantajı ve dezavantajı kesinlikle olmuyor. Play-Off’a iyi hazırlanan, iyi motive olan, mental olarak da hazır olan takımlar bu işi götürüyorlar.

Ligi kapattık güzel bir sezon geçtiğini düşünüyorum. 62 puan ve çocuklar gerçekten olağanüstü mücadele ettiler. Bulunduğumuz mevcut kadroyla harika işler çıkarttılar ama şimdi Play-Off için ayrı bir sayfa açacağız. Bu sayfayı da güzel doldurmak istiyoruz. Bir haftalık bir hazırlanma dönemimiz olacak. Haftaya cuma günü maçların ilk ayağının başlayacağını hesaplıyoruz. Tabii ki her maç çok zor geçecek tabii ilk turu geçip tek maç olması daha da işi zorlaştırıyor aslında kendi sahamızda oynamak avantaj mı, dezavantaj mı, bunu göreceğiz.

Çünkü Play-Off maçlarının avantajı ve dezavantajı kesinlikle olmuyor. Play-Off’a iyi hazırlanan, iyi motive olan, mental olarak da hazır olan takımlar bu işi götürüyorlar. Tabii bunun üzerine bir de kadro genişliği lazım biz elimizdeki mevcut kadroyu maksimum şekilde kullanmak istiyoruz. Çok geniş bir kadromuz yok ama 15-16 tane gerçekten çok çok hazır oyuncu var. Bunlarla beraber iyi işler yapacağımıza inanıyoruz.

Taraftarımız Play-Off’un ilk maçında stadı doldursunlar Allah’ın izniyle. Onlarla beraber biz çok daha güçlü oluyoruz. Taraftar bizim her şeyimiz. Gerçekten onlarla beraber çok farklı bir takım oluyoruz. Onlar yanımızda olsunlar, bizi desteklesinler doksan dakika boyunca. İnşallah biz onların yüzlerini kara çıkartmayacağız.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli