Rasmus Ankersen Göztepe’de Memnun! Teknik Ekip Değişmeyecek

Göztepe'de teknik ekipte değişiklik düşünülmüyor. Rasmus Ankersen mevcut kadrodan memnun ve takımın temel yapısı korunacak. Taraftarlar kaptan Yasin Öztekin'e tepki gösterdi.

Rasmus Ankersen Göztepe’de Memnun! Teknik Ekip Değişmeyecek

Göztepe

Kadro değeri : 13.50 mil. €
Detaylı İncele
                1.Lig

1.Lig

Kadro değeri :
Lig genişliği : 18 Takım Rekor şampiyon :
Detaylı İncele

Yönetim, Teknik Ekibin Düzenini Bozmama Kararı Aldı

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Göztepe’de, gelecek sezonun kadro çalışmalarına başlayan yönetim, teknik ekipte de bir değişiklik yapmayı düşünmüyor. Sarı-kırmızılı kulübün yüzde 70 hisselerini satın alan Danimarkalı iş insanı Rasmus Ankersen, Sportif Direktör Hırvat Ivan Mance liderliğindeki teknik kadrodan son derece memnun.

Ankersen, Dağ ve Özkayımoğlu İle Yola Devam Etmeyi Planlıyor

Göztepe’de Ankersen, saha içindeki sorumlular Ekrem Dağ ve Şakir Özkayımoğlu ile yola devam etmeyi planlıyor. Ayrıca Radomir Kokovic de Futbol Metodolojisi Direktörü olarak görevine devam edecek.

Ankersen, Daha Kaliteli Bir Kadro İçin Kolları Sıvadı

Rasmus Ankersen, teknik ekibin geniş çaplı bir rapor hazırlamasını bekliyor ve daha kaliteli bir kadro kurmak için çalışmalara başladı. Özellikle hücum bölgesine takviyeler yapmayı planlayan Göztepe, şu ana kadar yurt dışından 8 yabancı futbolcuyla görüşme halinde.

İç Transferde Kemik Yapı Korunacak, Tekliflere Açık Olunacak

Göztepe’de iç transferde de hareketli günler yaşanacak, ancak takımın temel yapısı büyük ölçüde korunacak. Ancak Ankersen, sözleşmesi devam eden oyunculara iyi teklifler gelmesi halinde değerlendirmeye alacak.

Göztepeli Taraftarlar Kaptan Yasin’e Tepki Gösterdi

Göztepeli birçok taraftar, kaptan Yasin Öztekin’in eski takımı Galatasaray’ın şampiyonluğunu kutlaması üzerine eleştirilerde bulundu.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli