Lazio Başkanı’ndan Fred Açıklaması: Galatasaray’ın Elini Güçlendiriyor

Lazio Başkanı’ndan Fred Açıklaması: Galatasaray’ın Elini Güçlendiriyor

Galatasaray’da Transfer Çalışmaları Hız Kesmiyor

Galatasaray, transfer çalışmalarını sürdürüyor. Orta saha hattını güçlendirmeyi hedefleyen sarı-kırmızılılar, Lucas Torreira ile birlikte forma giyecek bir oyuncu için uğraşıyorlar. Bu doğrultuda, uzun süredir Brezilyalı yıldız Fred’e olan ilgisini sürdüren Galatasaray’ı, Lazio’dan gelen bir açıklama sevindirdi.

Galatasaray, Leandro Paredes Transferinden Vazgeçti

Sarı-kırmızılılar, orta alanda ilk olarak Paris Saint-Germain’in Arjantinli yıldızı Leandro Paredes’i düşünmüştü. Ancak Fransız kulübüyle 6 milyon Euro karşılığında anlaşma sağlanmasına rağmen, Paredes’in bir türlü yanıt vermemesi üzerine Galatasaray’ın transferden vazgeçtiği bildirildi.

Sky Sports: Fred İle Anlaşma Sağlandı

İngiliz Sky Sports’un haberine göre Galatasaray, orta saha transferi konusunda öncelikli hedefi olan Fred ile anlaşma sağladı. Brezilyalı yıldızın Sarı-Kırmızılılara transfer olmaya hazır olduğu, Manchester United ile yapılacak son görüşmelerin ardından transferin tamamlanacağı belirtildi.

Lazio’dan Galatasaray’a Destek

Fred transferinde Galatasaray’ın en büyük rakiplerinden biri olan Lazio’da Başkan Claudio Lotito, Fred ile ilgili sürpriz bir açıklama yaparak Galatasaray’ın elini güçlendirdi. Lotito’nun açıklamalarının ne olduğu henüz netlik kazanmazken, bu durumun Galatasaray’ın Fred transferindeki avantajını artırabileceği ifade edildi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli