İskenderunspor, Play Off Hedefiyle Yola Devam Ediyor

İskenderunspor, şehirde yaşanan büyük felaketin ardından hedefini belirlerken çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Takıma yönelik inançlarını asla kaybetmediklerini söyleyen kulüp başkanı Hakan Bolat, gönüllerin şampiyonu olduklarının altını çiziyor.

İskenderunspor, Play Off Hedefiyle Yola Devam Ediyor

İskenderunspor

Kadro değeri : 1.69 mil. €
Detaylı İncele
                2.Lig Kırmızı

2.Lig Kırmızı

Kadro değeri : 25.88 mil. €
Lig genişliği : 18 Takım Rekor şampiyon :
Detaylı İncele

Sezonu 3. sırada tamamladılar

TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta sezonu 3. sırada tamamlayarak Play Off’ta mücadele etmeye hak kazanan İskenderunspor’da Kulüp Başkanı Hakan Bolat, takımın 1. Lig’e çıkma mücadelesini büyük bir inançla sürdürdüğünü belirtiyor. Sezonu değerlendirirken hedeflerini açıklayan Başkan Bolat, takımın yaşadığı zorluklara rağmen başarılı olduklarını ifade ediyor.

Zorluklarla mücadele ettiler

Başkan Bolat, İskenderunspor’un sezon boyunca birçok zorlukla karşılaştığını belirtiyor. İkinci etapta stat sorunu ve oyuncularla anlaşma krizleriyle mücadele ederken, üçüncü etapta deprem sorunuyla karşılaştıklarını ifade ediyor. Ancak tüm bu engellere rağmen takımın hedeflerine odaklandığını vurguluyor.

Play Off hedefi

Play Off müsabakasında Ankara Demirspor’u konuk edecek olan İskenderunspor, büyük bir mücadele sergilemeyi planlıyor. Başkan Bolat, rakiplerinin güçlü olduğunu belirterek seyirci desteğinin önemine dikkat çekiyor. Takımın hedefi, Play Off’tan galip çıkarak finale yükselmek ve kupayı İskenderun’a getirmek.

Motivasyon ve destek

Başkan Bolat, takımın motivasyonu için ellerinden geleni yaptıklarını ve büyük bir destek beklediklerini söylüyor. İstanbul’da oynayacakları maçlarda taraftarın desteğinin önemine vurgu yapıyor. İskenderunspor’u 1. Lig’e çıkarmaya olan inancını dile getiriyor.

Hedef: Başarılı bir sezon ve 1. Lig’e yükselmek

Başkan Bolat, İskenderunspor’un yaşadığı zorluklara rağmen hedeflerinden vazgeçmediklerini ve Play Off mücadelesinde başarılı olacaklarına inandıklarını söylüyor. Takımın kaliteli kadrosu ve motivasyonuyla kupayı İskenderun’a getireceklerine olan güvenini dile getiriyor. İskenderunspor’un hedefi, 1. Lig’e çıkarak başarılı bir sezon geçirmek ve kulübü hak ettiği yerlere taşımaktır.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli