İbrahim Üzülmez, Arda Turan ve Eyüpspor Hakkında Açıklamalarda Bulundu

Eyüpspor'un eski teknik direktörü İbrahim Üzülmez, yeni teknik direktör Arda Turan hakkında açıklamalarda bulundu. Üzülmez, takımdaki oyuncuların özeleştiri yapması gerektiğini ve Arda Turan'ın henüz galibiyetle tanışamamasının haksız eleştirilere neden olduğunu belirtti. Ayrıca, taraftarların Arda Turan'a destek vermesi gerektiğini ifade eden Üzülmez, futbol camiasının kendini eleştirmesi ve telefon tacizleri konusunda daha hassas olması gerektiğine dikkat çekti.

İbrahim Üzülmez, Arda Turan ve Eyüpspor Hakkında Açıklamalarda Bulundu

Eyüpspor

Kadro değeri : 25.10 mil. €
Detaylı İncele
                1.Lig

1.Lig

Kadro değeri : 112.70 mil. €
Lig genişliği : 20 Takım Rekor şampiyon :
Detaylı İncele

Arda Turan’ın Görevi Başarısızlığı

TFF 1. Lig’de mücadele eden Eyüpspor, kariyerinde ilk kez teknik direktörlük yapan Arda Turan ile yola çıktı. Ancak, Arda Turan henüz galibiyetle tanışamadı. İlk maçta deplasmanda Göztepe’ye 1-0 mağlup olan Eyüpspor, ikinci maçta iç sahada Pendikspor’la 1-1 berabere kaldı. Bu sonuçlar, Arda Turan’ın görevindeki başarısızlığını ortaya koydu.

Oyuncuların Özeleştiri Yapması Gerektiği

Eski teknik direktör İbrahim Üzülmez, takımdaki oyuncuların özeleştiri yapması gerektiğini belirtti. Üzülmez, oyuncuların sadece paralarını kazandıklarını ve takıma katkı sağlamak için daha fazla gayret göstermeleri gerektiğini söyledi. Ancak, Üzülmez’in ayrılmasından sonra takımda da istenilen performans alınamadı.

Haksız Hoca Eleştirileri

Eyüpspor, İbrahim Üzülmez’in ayrılmasının ardından Zafer Turan ve Arda Turan ile çalıştı. Ancak, takımın aldığı kötü sonuçlar sonrasında hoca eleştirileri de hız kesmedi. İkinci sırada yer alan Eyüpspor’un bir maç kaybettikten sonra Arda Turan’ı eleştirenlerin haksız olduğunu belirten Üzülmez, oyuncuların ve teknik heyetin birlikte çalışması gerektiğini vurguladı.

Eyüpspor Taraftarına Çağrı

Eski teknik direktör İbrahim Üzülmez, Eyüpspor taraftarının kendilerine destek vermediğini belirtti. Ancak, yeni teknik direktör Arda Turan’a destek olmaları gerektiğini söyledi. Üzülmez, takımın Murat Başkan’ın yatırımlarının karşılığını alması için taraftarların desteğinin önemli olduğunu ifade etti.

Futbol Camiasının Eleştirilmesi Gerektiği

İbrahim Üzülmez, hoca değişikliği sırasında futbol camiasının davranışlarını eleştirdi. Telefonla rahatsız edilmenin kabul edilemez olduğunu ve bir takımın başında hoca varken bu tür davranışların olmaması gerektiğini belirtti. Ayrıca, futbol camiasının kendini eleştirmesi gerektiğini vurguladı.

Hoca Değişikliği ve Telefon Tacizleri

Takımın eski teknik direktörü İbrahim Üzülmez, hoca değişikliği sırasında futbol camiasının davranışlarını eleştirdi. Üzülmez, bir takımın başında hoca varken telefonla rahatsız edilmemesi gerektiğini belirterek, bu tür davranışların kabul edilemez olduğunu söyledi. Futbol camiasının kendini eleştirmesi gerektiğini de vurgulayan Üzülmez, bir takımın başında hoca varken yapılan bu tür tacizlerin camiaya zarar verdiğini ifade etti.

İbrahim Üzülmez, hoca değişikliği sırasında bahsettiği ismin Arda Turan olmadığını, ancak futbol camiasının telefon tacizleri konusunda daha hassas olması gerektiğini söyledi. Ayrıca, takımdaki oyuncuların özeleştiri yapmaları gerektiğini ve taraftarların Arda Turan’a destek vermesi gerektiğini belirten Üzülmez, Eyüpspor’un başarısı için herkesin elinden geleni yapması gerektiğini vurguladı.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli