Gerard Pique, Shakira’nın Miami’deki evinde dayak yedi

Futbol dünyasının yakından tanıdığı İspanyol savunmacı Gerard Pique, eski eşi Shakira ile yaşadığı problemler nedeniyle bir kez daha gündeme geldi. Pique, çocuklarını görmek için Miami'deki Shakira'nın evine gittiğinde beklenmedik bir olayla karşılaştı.

Gerard Pique, Shakira’nın Miami’deki evinde dayak yedi

Shakira’nın Aldatma Skandalı

Shakira’nın özel bir şirkette çalışan halklar ilişkiler uzmanı Clara Chia ile aldatılması, çiftin ayrılığına sebep oldu. Shakira, bu olayın ardından Miami’ye taşındı ve çocukların velayeti konusunda anlaşmaya vardılar. Pique, çocuklarını ayda 10 gün görebilecekti.

Dolaptaki Reçelden Şüphelenen Shakira

Bir süre önce ortaya çıkan bir haber ise Shakira’nın Pique’yi dolaptaki reçel sayesinde yakaladığıydı. Shakira seyahatteyken eve alınan reçel yenilmişti ve bu durumdan şüphelenen şarkıcı, İspanyol savunmacıyı yakalamıştı.

Pique’ye Dayak

Pique, çocuklarını görmek için Miami’ye gittiğinde Shakira ile tartışmaya başladı. Bu tartışmaya Shakira’nın kardeşi Tonino Meberak da dahil oldu ve araya girmeye çalıştı. Ancak tartışma büyüdü ve Meberak’ın Pique’yi dövdüğü ortaya çıktı. Olay yerine gelen polis ekipleri, kavgayı ayırdı.

Pique’nin Kariyeri

Gerard Pique, futbol kariyerine Barcelona altyapısında başladı. 2004 yılında 5.25 milyon Euro bedelle Manchester United’a transfer oldu ve daha sonra Real Zaragoza’ya kiralık olarak gönderildi. 2008 yılında ise 5 milyon Euro karşılığında Barcelona’ya geri döndü.

Pique, Barcelona formasıyla tüm kulvarlarda 616 maça çıktı ve birçok kupa kazandı. Futbolu 2023 yılında bıraktı.

Sonuç olarak, Gerard Pique ve Shakira arasındaki problemler bir kez daha gündemde. Pique’nin çocuklarını görmek için Shakira’nın evine gitmesi, beklenmedik bir olaya neden oldu ve Shakira’nın kardeşi tarafından dövüldü. Konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli