Gençlerbirliği, Teknik Direktör Mustafa Dalcı ile yollarını ayırdı

Ankara'nın köklü kulüplerinden Gençlerbirliği, Spor Toto 1. Lig'deki mücadelesinde teknik direktörlük görevini yürüten Mustafa Dalcı ile yollarını ayırdığını duyurdu. Kulüp tarafından yapılan açıklamada, karşılıklı anlaşma sonucu gerçekleştirilen ayrılıkta, Dalcı ve ekibine teşekkür edildiği belirtildi.

Gençlerbirliği, Teknik Direktör Mustafa Dalcı ile yollarını ayırdı

Gençlerbirliği SK

Kadro değeri : 7.53 mil. €
Detaylı İncele
                1.Lig

1.Lig

Kadro değeri :
Lig genişliği : 18 Takım Rekor şampiyon :
Detaylı İncele

Mustafa Dalcı’nın Gençlerbirliği Serüveni

Mustafa Dalcı, 2019 yılında Gençlerbirliği’nin başına geçmişti. Kendi futbolculuk kariyerinde de Gençlerbirliği’nde forma giyen Dalcı, teknik direktörlük kariyerinde de bu takımın başarısı için mücadele etti. Ancak son dönemde takımın performansında yaşanan düşüş, Dalcı’nın takımdaki geleceği hakkında tartışmalara neden olmuştu.

Kulübün Açıklaması

Kulübün yaptığı açıklamada, Dalcı ile yapılan görüşmeler sonucunda karşılıklı anlaşma sağlandığı ifade edildi. Ayrılık sonrası Dalcı ve ekibine başarı dileklerinin iletilmesinin yanı sıra, kulübün gelecekteki planları hakkında da bilgi verilmedi.

Gençlerbirliği’nin Geleceği

Gençlerbirliği, ligdeki mücadelesine devam ederken teknik direktörlük görevi için yeni bir isim arayışına girecek. Dalcı’nın ayrılığı sonrası kulübün nasıl bir yol haritası izleyeceği merak konusu olurken, taraftarlar yeni teknik direktör hakkında da fikirlerini paylaşmaya başladı.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli