Galatasaray’dan Fenerbahçe’ye “Biz, Sizin Adınıza Utanıyoruz!” Başlıklı Cevap Mesajı

Galatasaray’dan Fenerbahçe’ye “Biz, Sizin Adınıza Utanıyoruz!” Başlıklı Cevap Mesajı

Galatasaray

Kadro değeri : 200.60 mil. €
Detaylı İncele

Fenerbahçe

Kadro değeri : 196.93 mil. €
Detaylı İncele
                Süper Lig

Süper Lig

Kadro değeri : 973.20 mil. €
Lig genişliği : 19 Takım Rekor şampiyon : Galatasaray 24 kez
Detaylı İncele

Galatasaray Kulübü, ezeli rakibi Fenerbahçe’nin son açıklamalarına “Biz, sizin adınıza utanıyoruz!” başlıklı bir mesajla cevap verdi. Mesajda, Galatasaray Kulübü’nün Fenerbahçe’ye yönelik tutarsız açıklamalarına karşılık vermeme politikasına rağmen, son günlerde artan kutuplaştırıcı dilden, iftira dolu söylemlerden, manipülasyonlardan ve toplumu ayrıştırmaktan kaygı duydukları belirtildi.

Toplumsal Gerginliği Artırmamak Adına Karşılık Vermedik

Galatasaray Kulübü, Fenerbahçe’nin son dönemde yaptığı açıklamaların toplumsal gerginliği artırmaya yönelik olduğunu savundu. Bu nedenle, Galatasaray Kulübü yöneticilerinin tutarsız açıklamalarına karşılık vermeme politikasını benimsediklerini ifade etti.

Kullandığınız Kutuplaştırıcı Dil ve İftira Dolu Söylemlerden Vazgeçin

Galatasaray Kulübü’nün mesajında, Fenerbahçe yöneticilerinin kullanmakta olduğu kutuplaştırıcı dil ve iftira dolu söylemlerinden kaygı duyulduğu belirtildi. Bu tutumun, toplumu ayrıştırmak ve gerginlik yaratmak için kullanıldığı savunuldu.

116 Yıllık Güzel Rakibimiz Düşürülen Seviyeye İndi

Galatasaray Kulübü, ezeli rakibi Fenerbahçe’nin başındaki yöneticiler yüzünden 116 yıllık güzide rakibinin düşürüldüğü seviyeden bahsetti. Başarısızlıkların, şahsi hesapların ve çıkarların Fenerbahçe yöneticileri tarafından nefret dili kullanılarak toplumu germeye yönelik olduğu ifade edildi.

Türk Sporunu ve İnsanlarımızı Daha Fazla Germeyin

Galatasaray Kulübü mesajında, Fenerbahçe yöneticilerinin nefret dili kullanarak Türk sporunu ve insanlarını germeye yönelik tavrının son bulması gerektiği vurgulandı. Galatasaray Kulübü, toplumun birleştirici gücüne inandığını ve toplumu kutuplaştırmak yerine sahada kazanarak birleştirmeye devam edeceğini belirtti.

Biz, Tarihte Hiç Görülmemiş Bu Utanç Dolu Seviyeye İnmeyeceğiz

Galatasaray Kulübü, Fenerbahçe yöneticilerinin tutumunu eleştirirken, kendilerinin tarihte hiç görülmemiş bir utanç dolu seviyeye inmeyeceğini vurguladı. Galatasaray Kulübü, sahada kalarak ve orada kazanarak, fair-play anlayışı ile Türk sporuna katkı sağlamaya devam edeceklerini ifade etti.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli