Enes Ünal, golü sonrasında afetzedeleri unutmadı.

LaLiga 21. haftasında Getafe, Rayo Vallecano ile sahasında 1-1 berabere kaldı. Getafe'nin golünü atan Enes Ünal, maç sonrası deprem felaketinden etkilenen Türkiye ve Suriye'yi unutmadı.

Enes Ünal, golü sonrasında afetzedeleri unutmadı.

LaLiga, mücadelelerin başlamasından önce saygı duruşu yapılarak Türkiye ve Suriye’yi hatırlatıldı. Getafe-Rayo Vallecano maçı öncesinde de bölge için saygı duruşu yapıldı ve destek fotoğrafı paylaşıldı. LaLiga, Türkiye ve Suriye’deki depremzedeler için bağış kampanyası da düzenliyor.

Ünal golden sonra afetzedeleri unutmadı

Enes Ünal golü sonrasında, maç yayınlarında Türkiye ve Suriye bayraklarına yer verildi. LaLiga, depremden etkilenen iki bölgeye destek amacıyla çalışmalarını sürdürmekte.

Getafe’den tişörtlü destek

Getafe, LaLiga’nın 21. haftasında Rayo Vallecano ile karşılaşması sırasında “Solidaridad Turquia & Siria” ifadesiyle dayanışmayı göstermek amacıyla giydikleri tişörtlerle sahaya çıktı.

Ünal’ın golü beraberliği getirdi

38. dakikada Mauro Arambarri’nin kendi kalesine attığı golle geri düşen Getafe, Enes Ünal’ın 77. dakikada attığı golle beraberliği korudu. Ancak 54. dakikada Carlos Alena’nın çift sarı kart sonrası oyun dışı kalması ve 87. dakikada konuk takımın Raul de Tomas’ın penaltı vuruşundan yararlanamaması sonucu maç 1-1 eşitlik ile sonuçlandı.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli