Fenerbahçe’nin Eski Yıldızı Max Kruse Yeni Sezonda Bundesliga’ya Dönüş Yapacak

Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Max Kruse, yeni sezonda Bundesliga'ya döneceğini açıkladı. Türkiye'deki günlerinden bahsederken, oyunculara yıldız muamelesi yapıldığını ancak derbi maçlarında kaybedildiğinde dışarı çıkmanın zor olduğunu söyledi. Max Kruse, Fenerbahçe'de 23 maçta 7 gol atıp 8 asist yapmıştı.

Fenerbahçe’nin Eski Yıldızı Max Kruse Yeni Sezonda Bundesliga’ya Dönüş Yapacak

Fenerbahçe

Kadro değeri : 202.25 mil. €
Detaylı İncele

Max Kruse’nin Kariyer Planlaması: Bundesliga’ya Dönüş İsteği

Max Kruse, yeni sezonda Bundesliga’da forma giymek istediğini belirterek “Hala bir takıma katkı sağlayabilecek kaliteye sahip olduğumu düşünüyorum” dedi.

Hertha Berlin Seçeneği ve İkinci Lig Durumu

Hertha Berlin ile ilgili bir soruya cevap veren Kruse, “Sezon başında tek seçeneğim Hertha olsaydı elbette görüşürdüm, ancak şu anda ikinci ligde oynayacaklar” şeklinde yanıt verdi.

Fenerbahçe Günlerinden Anılar ve Türkiye’deki Muamele

Max Kruse, Fenerbahçe’deki günlerinden de bahsederek “Orada geçirdiğim bir yıllık süre güzeldi, ancak en önemlisi mali açıdan kazançlıydı. Türkiye’de gerçek bir yıldız gibi muamele görüyorsunuz. Türkiye’de bir oyuncu olarak Özil veya Cristiano Ronaldo gibi her yerde saygı görüyorsunuz ve bu harika, ancak bir derbi maçını kaybederseniz dışarıya çıkamazsınız” şeklinde konuştu.

Max Kruse’nin Son Durumu ve Geçmiş Performansı

Son olarak Wolfsburg forması giyen Max Kruse, 28 Kasım 2022 tarihinde takımdan ayrılmıştı. Fenerbahçe formasıyla Süper Lig ve Türkiye Kupası’nda toplam 23 maça çıkan Max Kruse, 7 gol atıp 8 asist yaparak takıma önemli katkılarda bulunmuştu.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli