Fenerbahçe’den Transfer Hamlesi! Arjantinli Orta Sahaya Teklif Gitti!

Fenerbahçe’den Transfer Hamlesi! Arjantinli Orta Sahaya Teklif Gitti!

İsmail Kartal yönetimindeki Fenerbahçe, transfer sezonunda iddialı hamleler yapmaya devam ediyor. Şampiyonluk hedefiyle yeni sezonu planlayan Sarı Lacivertliler, Arjantinli orta saha oyuncusu için 4 yıllık sözleşme teklif etti ve anlaşma aşamasına geldi.

Fenerbahçe Transferde Sona Yaklaşıyor!

İsmail Kartal’ın göreve gelmesiyle hızlı bir şekilde transferlere start veren Fenerbahçe, İrfan Can Kahveci’nin satın alma opsiyonunu kullanıp, dünya yıldızları Edin Dzeko ve Dusan Tadic’i kadrosuna dahil etti. Bunun yanında Eyüpspor’dan Umut Nayir, Strasbourg’dan Alexander Djiku, Rangers’tan Ryan Kent’i bonservis ödemeden transfer eden Sarı Lacivertliler, yeni bir transfer bombası patlatmaya hazır görünüyor.

Başkan Ali Koç’tan Transfer Müjdesi

Fenerbahçe Kulübü Olağan Yüksek Divan Kurulu Toplantısı’nda konuşan Başkan Ali Koç, taraftara transfer müjdesi verdi. Başkan Koç, “2-3 tane daha nokta atışımız var. Onları da önümüzdeki hafta içinde halledeceğiz. Şu ana kadar olumlu gidiyor.” şeklinde konuştu.

Tadic’den Transfer Yorumu

Transfer sürecinde Sarı Lacivertliler’in yeni 10 numarası Dusan Tadic, transfer sürecini ve Edin Dzeko’nun rolünü özetledi: “Fenerbahçe’ye gelmemde Dzeko’nun etkisi çok büyük oldu. Kendisi harika bir oyuncu aynı zamanda da müthiş bir iş. Onun buraya geldiğini duyunca kendisiyle Fenerbahçe’de çalışma düşüncesi kafamda belirdi.”

Tadic Beşiktaş Transferini Reddetti

Tadic ayrıca eski Beşiktaşlı Tosic’in kendisini Beşiktaş’a transfer olmaya ikna etmeye çalıştığını, ancak Fenerbahçe’nin bana sunduğu projenin kendisini daha çok etkilediğini belirtti.

Sonuç olarak, Fenerbahçe’nin transfer sezonundaki hareketliliği devam ediyor. Yeni hedefleri ve planları ile Sarı Lacivertliler, yeni sezonda oldukça iddialı görünüyor.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli