Fenerbahçe’de İsmail Kartal’ın Yeni Yardımcısı: Filipe Almeida!

Fenerbahçe’de İsmail Kartal’ın Yeni Yardımcısı: Filipe Almeida!

Yeni Sezon Hazırlıkları Başlıyor!

Fenerbahçe’nin yeni sezon hazırlık kampı programı da netlik kazandı. Sarı-lacivertli ekip, İsmail Kartal yönetiminde Pazar günü toplanarak, sağlık kontrollerinin ardından çalışmalara başlayacak. Milli takımlarda bulunan oyuncular ise 5 Temmuz’da İstanbul’da olacak.

Pereira’nın Eski Yardımcısı Kartal’ın Ekibinde

Fenerbahçe’nin yeni teknik direktörü İsmail Kartal’ın ekibine sürpriz bir isim katılıyor. Kartal’ın yardımcı antrenörleri arasına, daha önce Vitor Pereira’nın eski yardımcısı Filipe Almeida’nın katılacağı belirtildi.

Almeida’nın Pereira ile 26 yıllık bir dostluğu bulunmakla beraber, Flamengo’ya gitmesi sonucunda bu dostluk bozulmuştu. Almeida, 2009 yılında sağlık sorunları yaşayan Pereira’nın kızına sol böbreğini bağışlamıştı.

Filipe Almeida’nın ismi, bir dönem Fatih Karagümrük’ün teknik direktörlüğü için de geçmişti ancak bu transfer Fenerbahçe lehine sonuçlandı.

İsmail Kartal’ın Ekibi

Kartal’ın ekibi, kendisiyle daha önce birlikte çalışan isimlerden oluşuyor.
Yardımcı Antrenörler Recep Karatepe, Sercan Terzioğlu
Antrenör: Kemal Kurak
Kaleci antrenörü: Haluk Kaplan
Performans analiz: Kerem Güneş
Atletik performans antrenörü: Cengiz Sirkan

Fenerbahçe’nin Hazırlık Programı

Sarı-lacivertliler, 8 Temmuz’a kadar çalışmalarını İstanbul’da sürdürecek. 9-15 Temmuz tarihleri arasında Rusya’nın St Petersburg şehrinde düzenlenecek olan Pari Premier Cup Turnuvası’na katılacak olan Fenerbahçe, bu süre zarfında Zenit, Kızılyıldız ve Neftchi ile karşılaşacak. Neftchi maçının ardından İstanbul’a dönecek olan ekip, çalışmalarına Samandıra Can Bartu Tesisleri’nde devam edecek.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli