Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus, Giresunspor Maçı Sonrası Açıklamalarda Bulundu

Fenerbahçe'nin teknik direktörü Jorge Jesus, Süper Lig'in 33. haftasında deplasmanda Giresunspor ile 1-1 berabere kaldıktan sonra açıklamalarda bulundu. Maç öncesinde kazanmaktan başka düşüncelerinin olmadığını belirten Jesus, takımın iyi bir oyun sergileyemediğini ve istediklerini alamadıklarını söyledi.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus, Giresunspor Maçı Sonrası Açıklamalarda Bulundu

Fenerbahçe

Kadro değeri : 196.93 mil. €
Detaylı İncele

Giresunspor

Kadro değeri : 1.13 mil. €
Detaylı İncele
                Süper Lig

Süper Lig

Kadro değeri : 973.20 mil. €
Lig genişliği : 19 Takım Rekor şampiyon : Galatasaray 24 kez
Detaylı İncele

Pozisyon Üretmede Zorlandık

Maç içerisinde takımın çok fazla pozisyon üretemediğine dikkat çeken Jesus, böyle durumların bazen karşılaşılabileceğini ifade etti. Rakip takımın savunmasının da başarılı olduğunu vurgulayan tecrübeli çalıştırıcı, Türkiye’deki takımların süre geçirme gibi hareketlerle maçı sıkıntılı hale getirebildiğine dikkat çekti.

Beraberlikle Yetindik

Fenerbahçe’nin 1-0 öne geçtikten sonra skoru korumakta zorlandığını ve sonrasında da gol yediklerini belirten Jesus, takım olarak iyi bir maç çıkaramadıklarını ve istemedikleri bir sonuç aldıklarını dile getirdi. Ancak, maçın geride kaldığını ve bir sonraki maça odaklanmaları gerektiğini söyleyen Jesus, takımın bu maçtan ders çıkararak daha iyi bir performans sergileyeceğine inandığını ifade etti.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli