Denizlispor, Transfer Yasaklı Olarak Gençlerle Mücadele Edecek

TFF 2'nci Lig'de mücadele eden Denizlispor, Bodrumspor'a deplasmanda 1-0 yenilerek 4 maç kala küme düşmeye garantiledi. Henüz 2 yıl önce Süper Lig'de yer alan takım, tarihi borç yükü nedeniyle transfer yasağına tabi ve son 2 yıldır kadrosunu takviye edemiyor. Bu durumun etkisiyle mevcut kadrodan birçok oyuncu takımdan ayrıldı.

Denizlispor, Transfer Yasaklı Olarak Gençlerle Mücadele Edecek

Denizlispor

Kadro değeri : 805 bin €
Detaylı İncele
                1.Lig

1.Lig

Kadro değeri : 112.70 mil. €
Lig genişliği : 20 Takım Rekor şampiyon :
Detaylı İncele

Mucize olmazsa gençlerle mücadele

Bodrumspor karşısına altyapı takviyeli çıkan Denizlispor, yeni sezonda da transfer yasağı yüzünden gençlerle mücadele edecek gibi görünüyor. Teknik direktör Bülent Ertuğrul, maç sonrası yaptığı açıklamada, altyapıdaki oyuncuları yetiştirerek sportif başarı elde etmek zorunda olduklarını belirtti.

Geleceğin teminatı gençler

Denizlispor, transfer yasağı nedeniyle önümüzdeki sezonlarda da gençlerle mücadele etmek zorunda kalacak. Bu durumda altyapıdaki oyuncuların önemi daha da artacak. Teknik direktör Ertuğrul, altyapıdaki oyuncuları yetiştirmek ve geliştirmek için daha çok mesai harcayacaklarını söyledi. Denizlispor’un geleceği için umutlu olduklarını ifade eden Ertuğrul, gençlerin daha çok çalışarak takımı layık olduğu yere getireceğine inandığını belirtti.

Denizlispor taraftarları endişeli

Denizlispor taraftarları, takımlarının transfer yasağı nedeniyle önümüzdeki sezonlarda da gençlerle mücadele edecek olmasından endişeli. Kulübün maddi sorunları ve borç yükü de taraftarların kaygılarını arttırıyor. Ancak taraftarlar, takımlarının geleceğine umutlu gözlerle bakarak, genç oyunculara destek olmaya devam edeceklerini ifade ediyorlar.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli