Denizlispor Teknik Direktörü Kemal Kılıç, Altınordu Maçı Sonrası Açıklamalarda Bulundu: “5 Gollü Mağlubiyet Ağır Bir Fatura Oldu”

Denizlispor Teknik Direktörü Kemal Kılıç, Altınordu maçı sonrası yaptığı açıklamada, mağlubiyetin ağır bir fatura olduğunu söyledi. Büyük umutlarla bekledikleri maçı kazanarak hedeflerine daha net bakabileceklerini düşündüklerini belirten Kılıç, maçın sonucuyla hayal kırıklığına uğradıklarını ifade etti.

Denizlispor Teknik Direktörü Kemal Kılıç, Altınordu Maçı Sonrası Açıklamalarda Bulundu: “5 Gollü Mağlubiyet Ağır Bir Fatura Oldu”

Denizlispor

Kadro değeri : 1.34 mil. €
Detaylı İncele

Altınordu FK

Kadro değeri : 2.10 mil. €
Detaylı İncele
                1.Lig

1.Lig

Kadro değeri :
Lig genişliği : 18 Takım Rekor şampiyon :
Detaylı İncele

Maçın İlk Yarısında Öne Geçtikten Sonra Kontrolü Kaybettik

Kemal Kılıç, maçın ilk yarısında öne geçtikten sonra rakibin iki gol atarak maçın kontrolünü ele aldığını söyledi. Ancak takımının ikinci yarıda toparlandığını ve topa daha çok sahip olarak pozisyonlar bulduklarını belirtti. Rakiplerinin enerjik bir takım olduğunu ve fizik güçlerinin iyi olduğunu vurgulayan Kılıç, oyuncularının oyun kontrolünü ellerinde tuttuğunu ifade etti.

Deplasmanda Yapılan 550 Pas Gayet Yüksek

Denizlispor Teknik Direktörü, takımının deplasmanda yaklaşık 550 pas yaparak oyunun kontrolünü ellerinde tuttuğunu ve pozisyonlara girdiklerini belirtti. Rakiplerinin fiziksel güçlerine rağmen oyunun hakimiyetini ellerinde tuttuklarını ifade etti.

Ağır Bir Fatura Oldu

Maçı 5-2 kaybettikleri için hayal kırıklığına uğradıklarını belirten Kemal Kılıç, önemli bir maçı bu şekilde kaybetmenin ağır bir fatura olduğunu söyledi. Takım olarak bu mağlubiyeti unutup bir sonraki maça odaklanacaklarını ifade etti.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli