Denizlispor Teknik Direktörü Bülent Ertuğrul, Gelecek Sezon Planlamasını Yaptıklarını Açıkladı

Denizlispor Teknik Direktörü Bülent Ertuğrul, Samsunspor maçı sonrasında yaptığı açıklamada, gelecek sezon için planlamalarını yaptıklarını belirtti. Ev sahibi Denizlispor'un, Spor Toto 1. Lig'de Samsunspor'a 2-1 yenilmesinin ardından yapılan açıklamada, Ertuğrul'un takımının önümüzdeki sezon bir alt ligde mücadele edeceğini söylediği kaydedildi.

Denizlispor Teknik Direktörü Bülent Ertuğrul, Gelecek Sezon Planlamasını Yaptıklarını Açıkladı

Denizlispor

Kadro değeri : 805 bin €
Detaylı İncele
                1.Lig

1.Lig

Kadro değeri : 112.70 mil. €
Lig genişliği : 20 Takım Rekor şampiyon :
Detaylı İncele

Oyun planının ilk yarıda başarılı olmadığını ifade eden Ertuğrul, takımın ikinci yarıda taktiksel olarak değişiklik yaptığını ve topun kontrolünü daha çok ele aldığını belirtti. Bu değişiklik sayesinde kenardan ve merkezden hücumlar yaparak oyunda etkin olmaya başladıklarını söyledi. Ayrıca Ertuğrul, takımın genç oyuncularıyla birlikte bireysel ve bölgesel antrenmanlar yaptıklarını ve gelişim sürecinin devam ettiğini vurguladı.

Genç oyunculara şans veriyoruz

Denizlispor Teknik Direktörü, takımın genç oyuncularına verdiği şanslardan da bahsetti. Ertuğrul, takımda 9 altyapı oyuncusunun forma giydiğini ve bu oyuncularla birlikte çalıştıklarını belirtti. Genç oyuncuların bireysel ve bölgesel antrenmanlarla daha da geliştiklerine dikkat çekti.

Gelecek sezon için planlamalar yapılıyor

Ertuğrul, maçın ardından yaptığı açıklamada, takımın gelecek sezon için planlamalarını yaptıklarını ifade etti. Takımın bir alt ligde mücadele edeceğini söyleyen Ertuğrul, bu süreçte takımın daha da gelişmesi için çalışacaklarını vurguladı. Son maçlarını Altay ile yapacaklarını ve sezonu Denizlispor’a yakışır şekilde tamamlayacaklarını belirtti.

Sonuç olarak, Denizlispor Teknik Direktörü Bülent Ertuğrul, takımının gelecek sezon için planlamalarını yaptığını ve genç oyuncularla birlikte çalışmalarını sürdürdüğünü açıkladı. Ertuğrul, takımın bir alt ligde mücadele edeceğini söyleyerek, daha da gelişmek için çalışacaklarını ifade etti.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli