Cristiano Ronaldo’nun Al Nassr’daki Performansı Eleştiriliyor, Eski Trabzonsporlu Futbolcudan Gönderme Geldi

Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo, Manchester United'dan ayrılarak Suudi Arabistan kulüplerinden Al Nassr'a transfer oldu ancak takımın beklenen başarıyı gösterememesi nedeniyle eleştirilerin hedefi haline geldi. Al Nassr, Ronaldo transferi sonrasında Suudi Arabistan Şampiyonlar Kupası, Süper Kupa ve Kral Kupası'nda elendi. Eski Trabzonsporlu futbolcu Adrian Mierzejewski, Ronaldo'nun Suudi Arabistan'daki performansına gönderme yaptı.

Cristiano Ronaldo’nun Al Nassr’daki Performansı Eleştiriliyor, Eski Trabzonsporlu Futbolcudan Gönderme Geldi
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo

Forma numarası : #7

Doğum tarihi/Yaş : 5 Şub 1985 (39)

Milli takım : Portekiz

Boy : 1,87 m

Mevki : Santrafor

Al-Nassr FC

995

Karşılaşma

81.454

Dakika

741

Gol

236

Gol Asisti

124

Sarı Kart

7

Kırmızı Kart

140

Penaltı Golü

Cristiano Ronaldo, Al Nassr’a Transfer Oldu

Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo, Manchester United’dan ayrılarak Suudi Arabistan kulüplerinden Al Nassr’a transfer oldu. Ancak, takımın beklenen başarıyı gösterememesi nedeniyle eleştirilerin hedefi haline geldi.

Al Nassr, Ronaldo Transferi Sonrası Kupaları Kaçırdı

Ronaldo’nun transferi sonrasında, Al Nassr’ın yer aldığı bütün kupalara ambargo koyması beklenirken takımın performansı beklentileri karşılamadı. Al Ittihad’a liderliği kaptıran Al Nassr, Suudi Arabistan Şampiyonlar Kupası’ndan, Süper Kupa’dan ve Kral Kupası’ndan elendi.

Al-Muammar’ın Dolandırıldım İddiası Yalanlandı

Kulübün başkan yardımcısı Abdullah bin Mosaad Al-Muammar’ın, Ronaldo ile ilgili olarak yaptığı “Cristiano Ronaldo ile sözleşme imzaladığımda dolandırıldım” şeklindeki açıklaması, kulübün basın danışmanı Walid Al-Muhaidib tarafından yalanlandı.

Trabzonsporlu Eski Futbolcudan Ronaldo’ya Gönderme

Adrian Mierzejewski adlı eski Trabzonsporlu futbolcu, Ronaldo’nun Suudi Arabistan’daki performansına ilişkin bir gönderme yaptı. Ronaldo’nun gol sevinci olan ‘Siuu’ hareketini yaptığı bir maçın ardından Al Nassr’ın resmi sosyal medya hesabına yorum yapan Mierzejewski, takımın kupaları kaybetmesi nedeniyle %99 şampiyon olamayacaklarını belirtti.

Mierzejewski, 115 maçta Trabzonspor forması giyerken 20 gol atmış ve 29 asist yapmıştı. Şu anda ise Çin ekibi Henan’da kariyerine devam ediyor.

Sonuç olarak, Cristiano Ronaldo’nun Al Nassr’a transferi ve takımın beklenen başarıyı gösterememesi, futbol dünyasında konuşulmaya devam ediyor. Eski Trabzonsporlu futbolcunun yaptığı gönderme ise Ronaldo’nun performansının tartışılmaya devam edeceğini gösteriyor.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli