Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz: “Yola Devam Edeceğiz”

Çaykur Rizespor, Spor Toto 1. Lig'in 30. haftasında sahasında Bandırmaspor ile karşılaştı ve maç 0-0 berabere sonuçlandı. Maçın ardından teknik direktör Bülent Korkmaz, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz: “Yola Devam Edeceğiz”

Çaykur Rizespor

Kadro değeri : 28.48 mil. €
Detaylı İncele

Bandırmaspor

Kadro değeri : 9.20 mil. €
Detaylı İncele
                1.Lig

1.Lig

Kadro değeri :
Lig genişliği : 18 Takım Rekor şampiyon :
Detaylı İncele

Oyunun Analizi

Korkmaz, oyunun analizine değinerek, takımının Bandırmaspor sahasında oyunu kontrol ettiğini ancak üretken olamadıklarını belirtti. Özellikle kenar oyuncularının yetersiz performansı nedeniyle küçük bir avantajı kaybettiklerini ifade etti. Savunma gücü yüksek olan Bandırmaspor’u aşamadıklarını vurgulayan Korkmaz, takımının kalecisi Zafer’in yere bile yatmadan bu sonucu aldığını söyledi.

Yola Devam

Buna rağmen, Korkmaz takımının hedeflerinden vazgeçmeyeceğini belirtti. Süper Lig’e yükselmek için çalışmalarına devam edeceklerini ifade etti. Sezon başında hedeflerinin Süper Lig olduğunu ve halen bu hedeflerine ulaşmak için mücadele ettiklerini söyledi.

Önümüzdeki Maç

Korkmaz, Bandırmaspor maçının geride kaldığını ve önlerindeki maça hazırlandıklarını dile getirdi. Önümüzdeki maçta takımının performansını arttırmak için çalışacaklarını ve hedefleri doğrultusunda ilerleyeceklerini vurguladı.

Sonuç olarak, Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, takımının Bandırmaspor ile oynadığı maçın ardından yaptığı açıklamada, oyun kontrolünün ellerinde olduğunu ancak üretken olamadıklarını söyledi. Buna rağmen takımının hedeflerinden vazgeçmeyeceklerini ifade etti. Kendilerini Süper Lig’e yükseltmek için hazırlayacaklarını ve önümüzdeki maça odaklanacaklarını belirtti.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli