Çaykur Rizespor, Süper Lig Hedefiyle Bandırmaspor Maçına Çıkıyor

Çaykur Rizespor, Spor Toto 1. Lig'de üst sıralara tırmanarak Süper Lig'e yükselmeyi hedefliyor. Yeşil-mavili ekip, Manisa FK maçını 4-2 kazanarak galibiyet serisini sürdürdü.

Çaykur Rizespor, Süper Lig Hedefiyle Bandırmaspor Maçına Çıkıyor

Çaykur Rizespor

Kadro değeri : 28.48 mil. €
Detaylı İncele

Bandırmaspor

Kadro değeri : 9.20 mil. €
Detaylı İncele
                1.Lig

1.Lig

Kadro değeri :
Lig genişliği : 18 Takım Rekor şampiyon :
Detaylı İncele

Bandırmaspor Maçında Taraftar Desteği İstiyorlar

Rizespor, Bandırmaspor ile oynayacağı maçta da galibiyet peşinde. Ancak kaleci sakatlıkları nedeniyle soru işaretleri var. Rizespor Basın Sözcüsü Hasan Yavuz Bakır, maçta taraftarın desteğine ihtiyaçları olduğunu vurgulayarak, dolu tribünlerin önemine değindi.

Her Maç Bir Final Olacak

Hasan Yavuz Bakır, Rizespor’un bundan sonraki maçlarının hepsinin final maçı niteliği taşıyacağını belirtti. Takımın hedefleri doğrultusunda kaybettikleri puanları geri almak için kazanmak zorunda olduklarını ifade etti.

Kaleci Eksiklikleri Büyük Sorun

Rizespor’un en büyük sorunu ise kaleci eksiklikleri. Uzun süredir Oğuz ve Alper’in sakat olduğunu belirten Bakır, son maçta da kaleci Abdullah Yiğiter’in sakatlanmasıyla büyük bir sorun yaşadıklarını ifade etti. Takımın fedakarlığına ihtiyaç duyduklarını belirten Bakır, sakatlıkların iyileşmesiyle birlikte önümüzdeki maçlarda sahada olacaklarını umduklarını söyledi.

Takımdaki Genel Durum İyi

Hasan Yavuz Bakır, takımdaki genel durumun iyi olduğunu ve oyuncuların performanslarının her geçen gün arttığını söyledi. Yükselen form grafiği ve oyuncuların performansının artması bizi sevindiren bir tablo olduğunu belirten Bakır, takımın motivasyonunun yüksek olduğunu vurguladı.

Bandırmaspor Zor Bir Rakip Olacak

Bandırmaspor maçının zorluğuna da değinen Bakır, rakiplerinin son 16 maçında sürekli kaybettiğini ancak play-off hedeflerinin olduğunu söyledi. Bu nedenle Bandırmaspor’un kazanmak isteyeceğini belirten Bakır, takımın bu zorlu süreçte taraftarın desteğiyle maçı bitirmek istediğini ifade etti.

Önümüzdeki Maçlar İçin İyileşmeler Şart

Rizespor’da birçok oyuncunun sakatlığı olduğuna değinen Yavuz Bakır, koray’ın uzun süredir yok olduğunu ve sakatlıkların takımı olumsuz yönde etkilediğini belirtti. Takımın önümüzdeki maçlarında sahada olabilmek için sakat oyuncuların iyileşmesinin şart olduğunu söyledi.

Sonuç olarak, Çaykur Rizespor, Bandırmaspor karşısında kazanarak Süper Lig’e yükselmeyi hedefliyor. Ancak takımın en büyük sorunu kaleci eksiklikleri. Hasan Yavuz Bakır, takımın fedakarlığına ihtiyaç duyduklarını ve taraftar desteğinin önemine değindi. Takımın önümüzdeki maçlarında sahada olabilmek için sakat oyuncuların iyileşmesi gerekiyor.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli