Boluspor Teknik Direktörü Muzaffer Bilazer: “Kazanacağımızı düşünüyorum”

Spor Toto 1.Lig'in 30. haftasında konuk edeceği Bodrumspor maçının hazırlıklarını sürdüren Boluspor, oyuncu geçme, şut çalışmaları ve eksik görülen noktalara ağırlık veren antrenmanlar yaparak mücadeleye hazırlanıyor.

Boluspor Teknik Direktörü Muzaffer Bilazer: “Kazanacağımızı düşünüyorum”

Boluspor

Kadro değeri : 6.58 mil. €
Detaylı İncele

Bodrum FK

Kadro değeri : 8.08 mil. €
Detaylı İncele
                1.Lig

1.Lig

Kadro değeri :
Lig genişliği : 18 Takım Rekor şampiyon :
Detaylı İncele

Muzaffer Bilazer: “Kazanmak için maça çıkacağız”

Boluspor Teknik Direktörü Muzaffer Bilazer, Bodrumspor karşılaşması öncesinde takımın kazanmak için sahaya çıkacağını ifade ederek, Bodrumspor’un bu sezonki başarısına saygı duyduklarını ve önemli oyuncuları olduğunu belirtti.

Kazanmaları halinde play-off’ta iddialı bir noktaya gelecekler

Boluspor Teknik Direktörü Muzaffer Bilazer, Bodrumspor maçını kazanmaları halinde takımın play-off’ta iddialı bir noktaya geleceğini vurgulayarak, doğru işler yaparak fikstür avantajlarını kullanmaları gerektiğini belirtti.

Bodrumspor’un başarısına saygı duyuyorlar

Boluspor Teknik Direktörü Muzaffer Bilazer, Bodrumspor’un geçen sezon alt ligden gelen oyuncuların performanslarını yukarıya çıkardığını ve devre arası önemli oyuncular kattığını belirterek, Bodrumspor’un bu sezonki başarısına saygı duyduklarını ifade etti.

Samsunspor maçının ardından Tanju Çolak eleştirilerine cevap

Boluspor Teknik Direktörü Muzaffer Bilazer, Samsunspor maçının ardından Tanju Çolak tarafından yapılan eleştirilere cevap vererek, Tanju Çolak gibi bir figürün daha kuşatıcı olması gerektiğini ve bireysel yaklaşımının doğru olmadığını söyledi.

Tanju Çolak’ın daha kuşatıcı olması gerektiğini düşünüyorlar

Muzaffer Bilazer, Tanju Çolak’ın Türk futbolu için önemli bir figür olduğunu belirterek, daha seçici ve kuşatıcı olması gerektiğini düşündüklerini ifade etti. Ayrıca, Tanju Çolak’ın bireysel yaklaşımının doğru olmadığını ve Boluspor camiası için uygun olmadığını söyledi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli