Bodrumspor Başkanı Rıza Karakaya: Süper Lig’e çıkacağımıza inanıyoruz

Bodrumspor Başkanı Rıza Karakaya, takımının Süper Lig'e çıkacağına inandığını ve Eyüpspor'u eleyerek önemli bir adım atacaklarına inandıklarını söyledi. Karakaya, takıma güvendiklerini ve taraftarın önemini vurguladı. Ayrıca Eyüpspor taraftarına teşekkür etti.

Bodrumspor Başkanı Rıza Karakaya: Süper Lig’e çıkacağımıza inanıyoruz

Bodrum FK

Kadro değeri : 8.08 mil. €
Detaylı İncele

Eyüpspor

Kadro değeri : 15.65 mil. €
Detaylı İncele
                1.Lig

1.Lig

Kadro değeri :
Lig genişliği : 18 Takım Rekor şampiyon :
Detaylı İncele

Rıza Karakaya’nın İnanç Dolu Sözleri

Bodrumspor Başkanı Rıza Karakaya, takımının Süper Lig’e çıkma hedefine inandığını dile getirdi. Eyüpspor’u eleyerek önemli bir adım atmaya hazırlandıklarını belirtti.

Eşit Şanslar ve Takıma Güven

Karakaya, Eyüpspor ile eşit şanslara sahip olduklarını ve oyuncu grubuna güvendiklerini vurguladı. İskelet kadroyu koruyarak bu noktaya geldiklerini ve Süper Lig’e çıkacaklarına inandıklarını ifade etti.

Taraftarın Önemi ve Motivasyon

Bodrumspor Başkanı, koca bir taraftar topluluğunun arkalarında olduğunu ve taraftarlarıyla bütünleşeceklerini söyledi. Her zaman olduğu gibi pes etmeyeceklerini ve en iyiyi hak edenin kazanacağını vurguladı.

Eyüpspor ile İyi İlişkiler

Karakaya, Eyüpspor taraftarının centilmence karşıladıklarını ve eski dostluklarının olduğunu belirtti. Protokol ve VIP tribünündeki aksaklıkları hoşgörüyle karşıladıklarını ifade etti.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli