Bjelica Şokta! Trabzonspor Antrenmanında Gerginlikten Kahkahalara…

Bjelica Şokta! Trabzonspor Antrenmanında Gerginlikten Kahkahalara…

Şınav Cezasının Ardından Şaka Zamanı

Antrenmanın sonunda teknik direktör Nenad Bjelica ve yardımcıları, hücum organizasyonları çalışmasında istediklerini yerine getiremeyen oyunculara şınav cezası verdiler. Cezanın ardından Bjelica, “Yaptığınız küçük hatalar, konsantrasyon bozukluğuna sebep oldu. Konsantre olun, odaklanın. Birbirinizle iyi iletişim kurun.” dedi. Antrenman sonrası teknik ekip, futbolcuları eğlendirmek için bir şaka yaptı.

Futbolcuların Beklenmedik Sürprizi

Bjelica, antrenmanın yorucu geçen son bölümünde futbolculara “Herkes gözlerini kapayarak sırt üstü yatıp dinlensin” dedi. Futbolcuların saha içerisinde yere yattıktan sonra teknik ekip sessizce sahadan uzaklaştı. Durumu ilk fark eden futbolcu Visca oldu. Ardından diğer oyuncular da ayağa kalkarak idmanı

tamamladılar.

Futbolculardan Şaka Sürprizi

Büyük bir sürpriz ise antrenmanın bugünkü kısmında yaşandı. Yunan oyuncular, Anastasios Bakasetas ve Manolis Siopis önderliğinde futbolcular Hırvat hocadan intikam almayı planladılar.

Bakasetas ve Siopis, ciddi bir tartışma yaşamış gibi yaptılar. Bakasetas’ın boğazını sıkan Siopis’in gerçek niyeti sonradan anlaşıldı.

Bjelica’nın Şoka Uğraması

Bir anda şok olan Bjelica, futbolcuların kahkaha atmasının ardından gerçeği anladı ve kendisine şaka yapıldığını fark etti.

Antrenman sonunda yapılan şaka, futbolcular ve Bjelica’nın kahkahalarına neden oldu. Bu neşeli anlar, Trabzonspor’un kampının sadece çalışmaya değil, aynı zamanda takım ruhunu pekiştirmeye yönelik olduğunu gösterdi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli