Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Antalyaspor Maçı Sonrası Açıklamalar Yaptı

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, takımının Antalyaspor'u 3-1 yendiği maç sonrası açıklamalarda bulundu. Güneş, oyuncularıyla gurur duyduğunu söyleyerek şampiyonluk umutlarının sürdüğünü dile getirdi. Ayrıca, kendilerine karşı yapılan hakem şikayetlerine de yanıt verdi.

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Antalyaspor Maçı Sonrası Açıklamalar Yaptı

Antalyaspor

Kadro değeri : 29.98 mil. €
Detaylı İncele

Beşiktaş JK

Kadro değeri : 138.93 mil. €
Detaylı İncele
                Süper Lig

Süper Lig

Kadro değeri :
Lig genişliği : 20 Takım Rekor şampiyon : Galatasaray 23 kez
Detaylı İncele

İlk Maçta Kaybedilen Puanlar

Güneş, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında takımının performansı hakkında konuştu. İlk maçta 2 puan kaybettiklerini hatırlatan Güneş, Antalyaspor karşısında kazanmak için sahaya çıktıklarını ve oyunlarının kazanmak için yeterli olmadığını belirtti.

Oyunculara Tebrik

Ancak, oyuncularının olumsuzluğa rağmen oyunu bırakmadıklarını ve skoru lehlerine çevirdiklerini söyleyerek onlarla gurur duyduğunu ifade etti.

Antalyaspor’un Hakem Tepkisi

Antalyaspor’un hakem tepkisine cevap veren Güneş, “Ne olmuş ki Antalyaspor şikayetçi oldu. Hoca mı yönetici mi söyledi bilmiyorum. Oyun olarak 1-0 öne geçmiş bir takım vardı. Antalyaspor’un Nuri hocayla başarılı olacağını düşünüyorum.” dedi.

Şampiyonluk Umutları

Şampiyonluk umutları hakkında konuşan Güneş, Beşiktaş’ın diğer takımların üzerinde olduğunu belirtti ve kendi oyunlarını oynayıp kazanabilirlerse umutlarının devam edeceğini söyledi.

Şampiyonluğun Zorluğu

Ancak, şampiyonluğun başka bir dünya olduğunu ve daha olağanüstü çalışmalar yapmaları gerektiğini belirterek, kayıpları unutup maçlarına odaklanmaları gerektiğini vurguladı.

Oyunculara Verilen İzin

Güneş, oyuncularına 3-4 günlük bir izin verdiğini ve 21 Mayıs’a kadar maçları olmadığını söyleyerek, dış faktörlere müdahale etmeden takımın oyununu nasıl geliştirebileceklerine odaklanacaklarını belirtti.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli