Bandırmaspor Teknik Sorumlusu Ümit Şengül: “Play-Off mücadelesini sürdüreceğiz”

Bandırmaspor Teknik Sorumlusu Ümit Şengül: “Play-Off mücadelesini sürdüreceğiz”

Bandırmaspor

Kadro değeri : 9.20 mil. €
Detaylı İncele

Bodrum FK

Kadro değeri : 8.08 mil. €
Detaylı İncele
                1.Lig

1.Lig

Kadro değeri :
Lig genişliği : 18 Takım Rekor şampiyon :
Detaylı İncele

Bandırmaspor Teknik Sorumlusu Ümit Şengül, takımının Spor Toto 1. Lig’in 29. haftasında Bodrumspor’a 4-0 mağlup olduğu maçın ardından basın toplantısında konuştu. Şengül, maçı kazanmaları gerektiğini fakat başaramadıklarını belirterek, oyun ritimlerinin kırmızı kartlar sebebiyle bozulduğunu söyledi.

Kazanmamız gereken bir maçtı

Öncelikle maçın sonucu bizim için hayal kırıklığı oldu. Müsabaka öncesi kazanmamız gereken bir maçtı. Son 2 haftada takımımızla sadece kısa bir çalışma sürecimiz oldu ve göreve de yeni başlamıştık. Kazanarak üst sıralara tutunmak istiyorduk ancak başaramadık.

Kırmızı kartlar oyun ritmimizi bozdu

Samsun maçı dahil, son haftalarda gördüğümüz kırmızı kartlar oyun ritmimizi tamamen bozdu. Rakibimiz Bodrumspor ise dinamik bir takım. 10 kişi kaldıktan sonra ortaya koydukları performansa biz olarak cevap veremedik. Bu da maçın seyrini değiştirdi.

Fiziksel sıkıntılarımız var

Takım olarak fiziksel anlamda sıkıntılarımız var. Bununla ilgili çalışmalara devam ediyoruz. Yeni bir çalışma programı hazırlayarak, bu sıkıntıları aşmaya çalışacağız. Takım olarak ayağa kalkıp tekrar Play-Off mücadelesini sürdüreceğimize inancımız tam.

Bandırmaspor, Play-Off mücadelesini sürdürecek

Sonuç olarak, Bandırmaspor Teknik Sorumlusu Ümit Şengül, takımının Bodrumspor’a mağlup olduğu maçın ardından hayal kırıklığı yaşadıklarını ancak Play-Off mücadelesini sürdüreceklerini belirtti. Şengül, takımın fiziksel sıkıntılarına rağmen çalışmalarını sürdüreceklerini ve ilerleyen süreçte tekrar üst sıralara tırmanacaklarına inandıklarını ifade etti.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli