Ankara Keçiörengücü Teknik Direktörü Hamdi Yılmaz: ‘Bu Kadar Gol Kaçırıp, Saha’dan Mağlup Ayrılıyoruz

Ankara Keçiörengücü Teknik Direktörü Hamdi Yılmaz, Tuzlaspor'a karşı aldıkları 1-0'lık yenilginin ardından açıklamalarda bulundu. Yılmaz, maçın başında yedikleri golün ardından oyunun kontrolünü kaybetmediklerini belirterek, ilk yarıda üç tane net gol pozisyonunu kaçırdıklarını ve iki penaltıdan yararlanamadıklarını söyledi.

Ankara Keçiörengücü Teknik Direktörü Hamdi Yılmaz: ‘Bu Kadar Gol Kaçırıp, Saha’dan Mağlup Ayrılıyoruz

Ankara Keçiörengücü

Kadro değeri : 6.20 mil. €
Detaylı İncele

Tuzlaspor

Kadro değeri : 4.97 mil. €
Detaylı İncele
                1.Lig

1.Lig

Kadro değeri :
Lig genişliği : 18 Takım Rekor şampiyon :
Detaylı İncele

Gol Kaçırıp Mağlup Ayrıldık

Yılmaz, “Üçüncü dakikada gol yiyip de ilk yarıda yüzde 100 3 tane gol kaçırıyoruz. Bu kadar gol kaçırıyoruz ve sahadan mağlup ayrılıyoruz. Bu futbolun doğasında var. Şans da bizim yanımızda değildi. O nedenle mağlup ayrıldık” dedi.

Play-Off İçin Puan Kaybına Tahammül Yok

Ankara Keçiörengücü’nün hedefleri arasında bulunan Play-Off mücadelesi için sonraki maçlarda puan almalarının önemine vurgu yapan Yılmaz, “47 puanda kaldık. Rakiplerimiz bize iyice yaklaştık. Play-off’un içinde kalmak için puan kaybına tahammül yok. Bundan sonraki maçlarda mutlaka ve mutlaka puan almamız gerekiyor. Önümüzde 6 puanlık Malatya ve Adana maçları var ama bu da yetmeyebilir. Bundan sonraki maçlarda çok daha dikkatli ve verimli oynamalıyız ki Play-Off grubunda kalalım” diye konuştu.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli