Altınordu’nun Misyon ve Vizyonuna Uygun Yatırımcı Arayışı Devam Ediyor

Geçtiğimiz hafta içinde Başkan Seyit Mehmet Özkan tarafından duyurulan Altınordu Futbol Yatırımları A.Ş.'nin devir süreci hakkında medyada çıkan haberlerle ilgili kulüp tarafından resmi bir açıklama yapıldı. Açıklamada, kulübün misyon ve vizyonuna uygun yatırımcılarla görüşmelerin devam ettiği belirtildi.

Altınordu’nun Misyon ve Vizyonuna Uygun Yatırımcı Arayışı Devam Ediyor

Altınordu FK

Kadro değeri : 2.15 mil. €
Detaylı İncele
                1.Lig

1.Lig

Kadro değeri :
Lig genişliği : 18 Takım Rekor şampiyon :
Detaylı İncele

Haberlerin Doğruluğu Henüz Onaylanmadı

Altınordu Kulübü’nün misyon ve vizyonuna uygun bir yatırımcıyla futbol haklarının devri konusunda görüşmelerin sürdüğüne dair çıkan haberlerin doğruluğu henüz onaylanmadı. Kulüp yönetimi, herhangi bir yatırımcıyla resmi bir görüşme gerçekleştiğinde, bu bilgiyi kamuoyuyla paylaşacaklarını taahhüt etti.

Spor ve Ticari Faaliyetler Devam Ediyor

Altınordu Kulübü, Spor Toto 1. Lig sezonunun sona ermesine rağmen tüm sportif ve ticari faaliyetlerine devam edeceğini duyurdu. Kulüp, futbol okulları adına çalışmalarına kesintisiz olarak devam edecek ve Başkan Seyit Mehmet Özkan da bu toprakların çocuklarıyla ilgilenmeye devam edecektir.

Altınordu, Yatırımcı Arayışında İlerleme Kaydetmedi

Altınordu Kulübü, futbol haklarının devri konusunda henüz resmi bir görüşme gerçekleştirmediğini belirtti. Misyon ve vizyonuna uygun bir yatırımcıyla anlaşma sağlandığında kamuoyuyla paylaşacaklarını vurgulayan kulüp, aynı zamanda Spor Toto 1. Lig’in sona ermesine rağmen sportif ve ticari faaliyetlerine devam edeceğini bildirdi. Başkan Seyit Mehmet Özkan’ın da genç yeteneklerle ilgilenme taahhüdü devam ediyor.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli