Altınordu’nun Kalecisi Serhat Öztaşdelen: “Bir Gün Napoli Forması Giymek İstiyorum”

İspanya La Liga ekibi Sevilla ile anılan TFF 1. Lig temsilcilerinden Altınordu’nun 18 yaşındaki kalecisi Serhat Öztaşdelen, özel bir röportaj verdi.

Altınordu’nun Kalecisi Serhat Öztaşdelen: “Bir Gün Napoli Forması Giymek İstiyorum”

Forma numarası :

Doğum tarihi/Yaş :

Milli takım :

Boy :

Mevki :

Karşılaşma

Dakika

Gol

Gol Asisti

Sarı Kart

Kırmızı Kart

Penaltı Golü

Altınordu FK

Kadro değeri : 2.15 mil. €
Detaylı İncele

Napoli

Kadro değeri : 513.15 mil. €
Detaylı İncele
                1.Lig

1.Lig

Kadro değeri :
Lig genişliği : 18 Takım Rekor şampiyon :
Detaylı İncele

Özkaynak Oyuncusu Olarak Altınordu’nun Örnek Sistemi

Öncelikle gerçekten birçok insanın hayalini kurduğu bir kulüpte küçük yaşımdan beri hem hayat eğitimi hem de profesyonel futbolculuk eğitimi görüyor olduğum için başkanımıza ve bütün hocalarıma teşekkür ederim.

Altınordu Formasıyla Çıktığım İlk Maçın Heyecanı

Benim Manisa FK ve Ankaragücü maçlarında takıma verdiğim katkı ve iyi performansın en büyük nedeni Erzurumspor maçında en kötü senaryoyu yaşamam ve onun getirdiği rahatlıktı.

Kulübümüzün Kaleci Departmanı Gerçekten Çok Farklı

Kulübümüzün kaleci departmanı gerçekten çok farklı bir konumda. Bu yüzden kaleciler olarak Atilla Küçüktaka hocamıza ve diğer hocalarımıza çok teşekkür ederiz.

Dünyadan Birçok Kaleciyi Kendime Örnek Alıyorum

Avrupa’daki kaleciler arasında örnek aldığım birçok isim var. Bir kişi söyleyemem fakat Avrupa’daki kalecilerin gösterdikleri performansın ve tekniğin gerçekten derslik olduğunu düşünüyorum.

Bir Gün Napoli Forması Giymek İstiyorum

İtalya Ligi’nde yer alan Napoli takımında oynamak istiyorum.

A Milli Takım’da Kalıcı Olarak Forma Giymek İstiyorum

Milli takım bazında kendime koyduğum hedef A Milli Takım’da kalıcı şekilde forma giymek ve ülkemizi en iyi yerlerde temsil etmek.

Türk Kaleciler Olarak Avrupa’da Potansiyelimiz Var

Öncelikle Türk kaleciler olarak potansiyelimizin Avrupa seviyesinde olduğuna sonuna kadar inanan biriyim.

Önümüzdeki Sene Yarışmacı Bir Altınordu Göreceksiniz

Takım olarak son haftalara odaklanmış durumdayız. Önümüzdeki sene yarışmacı ve yetiştirici bir Altınordu “Kaleci konusunda da bu eksiği tamamlar mıyız?” sorusuna verdiği yanıtta, Türk kalecilerin Avrupa seviyesinde potansiyeli olduğuna inandığını belirten Serhat Öztaşdelen, bu potansiyelin gerçekleştirilmesi için planlı ve doğru şekilde çalışılması gerektiğini ifade etti. Ayrıca, Türkiye’de eğitim konusunda biraz zayıf olduklarını düşündüğünü, küçük yaştan itibaren doğru bir çalışma programı ve tekrarlarla hareketlerin otomatik hale getirilmesi gerektiğini söyledi.

Son olarak, Altınordu’nun TFF 1. Lig’deki hedefleriyle ilgili olarak, takım olarak son haftalara odaklandıklarını ve tek amacın Türkiye’nin kalbi Altınordu’yu ligde tutmak olduğunu belirten Serhat Öztaşdelen, önümüzdeki sene yarışmacı ve yetiştirici bir Altınordu takımını göreceklerini sözlerine ekledi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli