Altınordu’da Hasan Özer ile Yollar Ayrıldı

Altınordu, Spor Toto 1. Lig'de küme düşmesinin ardından teknik direktörleri Hasan Özer ile yollarını ayırdı. Hasan Özer, takımı ligde tutamadı. Kulüp yeni gelişmeleri takip edeceğini belirtti.

Altınordu’da Hasan Özer ile Yollar Ayrıldı

Altınordu FK

Kadro değeri : 2.10 mil. €
Detaylı İncele
                1.Lig

1.Lig

Kadro değeri :
Lig genişliği : 18 Takım Rekor şampiyon :
Detaylı İncele

Altınordu, Hasan Özer ile Yolları Ayırdı

Spor Toto 1. Lig takımlarından Altınordu, küme düşme sonucunda teknik direktörleri Hasan Özer ile yollarını ayırdı. Kulüp tarafından yapılan açıklamada, sözleşmenin karşılıklı olarak feshedildiği belirtilerek, Özer’e başarılar dildi.

Başkan Seyit Mehmet Özkan’ın Kararı

Başkan Seyit Mehmet Özkan, Altınordu’nun futbol haklarını devretme kararının ardından teknik direktör Hasan Özer ile yollarını ayırdı. Kulüp tarafından yapılan açıklamada, “A Takım Teknik Direktörümüz Hasan Özer ile sözleşmesinin karşılıklı feshi konusunda anlaşmaya varılmıştır. Altınordu FK’da yaptığı hizmetler için kendisine teşekkür ederiz ve bundan sonraki teknik direktörlük kariyerinde başarılar dileriz” ifadelerine yer verildi.

Başarı Yakalayamadı

Hasan Özer, Ufuk Kahraman ve Gökhan Ünal’ın ardından bu sezon Altınordu’nun üçüncü teknik adamı olarak göreve gelmişti. 12 maçta 2’si hükmen olmak üzere 5 galibiyet, 3 beraberlik ve 4 mağlubiyet alarak toplamda 18 puan elde etmesine rağmen, takımını ligde tutmayı başaramadı.

Başkanın Uzun Vadeli Hedefleri

Altınordu Başkanı Mehmet Özkan, Hasan Özer’in imza töreninde şunları söylemişti: “Hüseyin Eroğlu ile 15 yıl boyunca birlikte çalışmıştık. Hasan Özer hocam ile de uzun yıllar beraber çalışmayı hedefliyoruz.”

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli