Altınordu, Yürekli Oynayarak Kurtuluşu Hedefliyor

Spor Toto 1. Lig'de mücadele eden Altınordu, 16 Mayıs Salı günü düşme hattında yer alan Erzurumspor'u mağlup ederse kümede kalmayı garantileyecek. Teknik direktör Hasan Özer, cesur bir oyun sergileyip galip geleceklerini ifade etti.

Altınordu, Yürekli Oynayarak Kurtuluşu Hedefliyor

Altınordu FK

Kadro değeri : 2.15 mil. €
Detaylı İncele
                1.Lig

1.Lig

Kadro değeri :
Lig genişliği : 18 Takım Rekor şampiyon :
Detaylı İncele

Bu sezon hayal kırıklığı yaşayan kırmızı-lacivertli ekip, Hasan Özer’in göreve gelmesiyle üçüncü teknik direktörünü denemiş oldu. Özer, rakiplerini mağlup ederek kurtuluşlarını ilan etmeyi hedeflediklerini belirtti. Kendi evlerinde oynayacakları maçta en değerli üç puanı almak için sahaya çıkacaklarını vurgulayan Hasan Özer, “Evimizde oynuyoruz ve büyük bir desteğe ihtiyacımız var. Biz bu inancı taşıyoruz, ligde kalmak için önceki maçlarda gereken tepkileri verdik. İyi sonuçlar elde ettik ve işi buraya kadar getirdik. Erzurumspor ile evimizde oynayacağımız maç, geçmişteki maçlardan daha da önemli olacak. Kazanırsak, ligde kalmayı garantileyeceğiz” şeklinde konuştu.

Hasan Özer, “İzmir’in yanımızda olmasını ve bizi desteklemesini bekliyoruz. Biz, oyuncu grubu ve teknik heyet olarak bu maça motivasyonumuzu, emeğimizi ve bilgimizi katacağız. Umarım sahaya çıkıp iyi ve yürekli futbol oynayarak, mücadele ederek ligde kalmayı hedefleriz. Kolay olmayacak. Rakibimiz de ligde kalmak için mücadele edecek, ancak en önemli şey, sahada iyi mücadele ettiğimiz sürece bu maçı kazanmak için büyük bir avantaj yakalayacağımızı düşünüyorum. Mücadeleye hazırız, bunu başaracak güçteyiz. Altınordu gibi köklü, güzel tesislere sahip ve altyapıya önem veren bir takımın bu ligde kalması önemli ve değerlidir. Bunu başarabilecek güçte olduğumuzu söyleyebilirim, inşallah başaracağız” şeklinde açıklamalarını tamamladı.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli