Altay’da Seçim Tarihi Belli Oldu: Kuliste Hareketlenme Başladı

Altay, Spor Toto 1. Lig'de kümede kalmayı başardı. Genel kurul için seçim tarihi belirlendi. Başkanlık için mevcut başkan ve eski yönetici adaylığını düşünüyor. Yönetim destekleniyor ve kulübün geleceği şekilleniyor.

Altay’da Seçim Tarihi Belli Oldu: Kuliste Hareketlenme Başladı

Altay SK

Kadro değeri : 1.80 mil. €
Detaylı İncele
                1.Lig

1.Lig

Kadro değeri :
Lig genişliği : 18 Takım Rekor şampiyon :
Detaylı İncele

Altay, Yeni Yönetimini Belirlemek İçin Genel Kurul Tarihini Açıkladı

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Altay, yeni yönetimini belirlemek için olağan genel kurul tarihini açıkladı. Siyah-beyazlılar, düşmesine rağmen başarılı bir sezon geçirdi ve 1. Lig’de kümede kalmayı başardı. Ancak kuliste yeni yönetim için hareketlenmeler yaşanıyor.

29 Mayıs veya 5 Haziran’da Yeni Yönetim Belirlenecek

Altay, 29 Mayıs Pazartesi günü yapılacak kongrede çoğunluk sağlanamazsa 5 Haziran Pazartesi günü çoğunluk aranmaksızın yeni yönetimini belirleyecek. Mevcut başkan Ayhan Dündar ile eski yöneticilerden Umut Köroğlu’nun başkanlık koltuğu için hazırlık yaptığı konuşuluyor.

Yüksek Divan Kurulu Başkanı Mesajıyla Mevcut Yönetimi Güçlendirmek İstediğini İletti

Yüksek Divan Kurulu Başkanı Ahmet Çoker, futbolcular ve teknik ekibe verilen bir yemekte, “Genel kurul sürecinde ve sonrasında herkesin mutlu olacağını söylemekle yetineyim” şeklinde bir mesaj iletti. Bu mesaj, mevcut yönetimin güçlenerek yoluna devam etmek istediği şeklinde yorumlanıyor.

Başkan Dündar ve Umut Köroğlu Başkanlık İçin Listelerini Hazırlıyor

Başkan Dündar ise “Altay, Altaylıların elinde hem kurumsal kimliğe hem de vizyoner bir yapıya kavuşacak” sözleriyle görevde kalmak istediğini ifade etti. Umut Köroğlu ise daha önce kulüpte önemli görevler üstlenmiş olmasıyla dikkat çekiyor ve başkan adaylığı için nabız yokladığı, ayrıca transfer yasağının kaldırılması için çalışmalar yaptığı biliniyor.

Bu gelişmelerle birlikte Altay’da seçim tarihinin belirlenmesi kuliste hareketlenmelere neden oldu. Siyah-beyazlılar, önümüzdeki günlerde yeni yönetimlerini seçerek kulübün geleceğini şekillendirecek.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli