Altay, Zorlu Sezonu Alkışlarla Kapattı ve Genç Oyuncularla Geleceğe İnanıyor

Altay, zorlu sezonu alkışlarla tamamlayarak kümede kalmayı başardı. Genç oyuncularla geleceğe umut bağlayan Altay, transfer yasağına rağmen içeriden kazandığı oyuncularla takımı güçlendirmeye çalışıyor. Birlik ve beraberlik içinde hareket etme çağrısı yapıldı.

Altay, Zorlu Sezonu Alkışlarla Kapattı ve Genç Oyuncularla Geleceğe İnanıyor

Altay SK

Kadro değeri : 1.80 mil. €
Detaylı İncele
                1.Lig

1.Lig

Kadro değeri :
Lig genişliği : 18 Takım Rekor şampiyon :
Detaylı İncele

Zorlu Bir Sezonun Ardından Başarıyla Sonlandı

Spor Toto 1. Lig’de transfer yasağından puan silme ve hükmen yenilgi gibi birçok krizle mücadele eden Altay, kümede kalmayı daha önce garantilemiş olmasına rağmen, sezonu evinde Tuzlaspor’u 3-1 yenerek taraftarına alkışlarla veda ederek kapattı.

Paixao’nun Attığı Gollerle Skor Üstünlüğü Sağlandı

Altay’ın sezonu 40 puanla tamamladığı maçta Portekizli yıldız Paixao, rakip filelere 2 gol birden göndererek sezon boyunca attığı gol sayısını 21’e çıkardı.

Tuna Üzümcü: Tecrübeli ve Genç Oyuncular Altay’ı Ayakta Tuttu

Teknik direktör Tuna Üzümcü, son maça galibiyet ve genç oyuncuları kazanma hedefiyle çıktıklarını ve bu hedefleri başarıyla gerçekleştirdiklerini dile getirdi. Üzümcü, Altay’ı ayakta tutacak oyuncu grubunun hem tecrübeli hem de genç oyunculardan oluştuğunu belirtti.

Transfer Yasağına Rağmen İçeriden Kazanılan Oyuncular

Transfer yasağı sürecinde Altay’da içeriden birkaç oyuncu kazandıklarını ifade eden Tuna Üzümcü, genç oyuncuları geliştirmeye çalıştıklarını ve bu konuda başarılı olduklarına inandığını söyledi. Transfer yasağının devam ettiği kulüpte, Altay’ın genç yetenekleriyle ilerlemeyi hedeflediklerini vurguladı.

Tuna Üzümcü’nün Camiaya Çağrısı

Altay camiasına seslenen Tuna Üzümcü, geçmiş sezonlarda yaşanan oyuncu kayıplarının tekrar yaşanmaması için birlik içinde hareket edilmesi gerektiğini belirtti. Altay’ın güçlü bir aile ortamına sahip olduğunu vurgulayan Üzümcü, hiçbir oyuncu veya personel kaybetmeden, bu formaya hizmet etmek istediklerini dile getirdi. Herkesin birlik ve beraberlik içinde hareket etmesi gerektiğini ve bu çağrıya hızlı bir şekilde cevap verilmesini istedi.

Altay Sezonunu Alkışlarla Kapattı

Başarılı bir sezonun ardından Altay, evinde Tuzlaspor’u 3-1 yenerek taraftarlarına güzel bir veda sundu. Teknik direktör Tuna Üzümcü’nün liderliğindeki ekip, transfer yasağına rağmen genç oyuncularını geliştirerek başarı elde etti. Altay camiası da birlik ve beraberlik içinde hareket ederek kulübün geleceğini güvence altına almayı hedefliyor.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli