Altay Teknik Sorumlusu Dilaver Mutlu: “Erzurumspor FK Maçı Bizim İçin 6 Puanın Üzerindeydi”

Altay Teknik Sorumlusu Dilaver Mutlu, takımının Spor Toto 1. Lig'in 29. haftasında deplasmanda karşılaştığı Erzurumspor Futbol Kulübü'nü 4-2 mağlup etmesinin ardından açıklamalarda bulundu. Mutlu, mücadeleyi kazanarak avantaj sağladıklarını ve bu maçın 6 puanın üzerinde bir öneme sahip olduğunu belirtti.

Altay Teknik Sorumlusu Dilaver Mutlu: “Erzurumspor FK Maçı Bizim İçin 6 Puanın Üzerindeydi”

Altay SK

Kadro değeri : 1.80 mil. €
Detaylı İncele

Erzurumspor FK

Kadro değeri : 2.88 mil. €
Detaylı İncele
                1.Lig

1.Lig

Kadro değeri :
Lig genişliği : 18 Takım Rekor şampiyon :
Detaylı İncele

Zorlu Bir Mücadele Geride Bırakıldı

Mutlu, basın toplantısında yaptığı konuşmada, takımının zor bir mücadeleyi geride bıraktığını ifade etti. Geçen hafta yaşanan şanssız yenilginin ardından, maçın başından sonuna kadar istekli ve maçı isteyen taraflarının kendileri olduğunu vurguladı. Takımının istediği skoru alarak avantaj sağladığını belirten Mutlu, Erzurumspor FK maçının Altay için 6 puanın üzerinde bir öneme sahip olduğunu söyledi.

Erken Gol Avantajı Yakalandı

Erken bir gol bulduklarını ve yediği golü geciktirselerdi maçı daha erken koparabileceklerini ifade eden Mutlu, takımının istekli ve hırslı oyunu sayesinde istedikleri skoru aldıklarını söyledi. Kazandıkları bu önemli maçla çıkışlarını sürdürmek istediklerini belirten Mutlu, Sakarya maçında da iyi bir netice alarak başarılı performanslarını devam ettirmek istediklerini ifade etti.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli