Altay, Küme Düşme Hattından Uzaklaşmak İçin Ciddiyeti Elden Bırakmayacak

Spor Toto 1. Lig'de mücadele eden Altay, son 3 haftada 2 maçı kalan ve düşme hattının 3 puan üzerinde bulunan 13. sırada yer alıyor. Pazar günü oynayacakları maçta küme düşen Denizlispor'u konuk edecek olan Altay, ciddiyeti elden bırakmayacaklarını açıkladı.

Altay, Küme Düşme Hattından Uzaklaşmak İçin Ciddiyeti Elden Bırakmayacak

Altay SK

Kadro değeri : 1.80 mil. €
Detaylı İncele
                1.Lig

1.Lig

Kadro değeri :
Lig genişliği : 18 Takım Rekor şampiyon :
Detaylı İncele

Tuna Üzümcü: “Rakibin Durumu Bizi İlgilendirmiyor, Biz İhtiyacımız Olan 3 Puanı Alacağız”

Takımda pek çok futbolcusuyla yollarını ayıran Altay, son 2 maçta altyapıdan yetişen gençleriyle mücadele ediyor. Denizlispor karşısında rehavete kapılmayacaklarını dile getiren teknik direktör Tuna Üzümcü, “Rakibin durumuyla ilgilenmiyoruz. Biz ihtiyacımız olan 3 puanı alacağız” açıklamasında bulundu.

Altay, Genç ve Dirençli Bir Takımla Karşılaşacak

Altay’ın genç çalıştırıcısı, “Sezonun en zor maçına çıkacağız. Genç ve dirençli bir takımla karşılaşacağız. Üç puana odaklanacağız. Ciddi bir şekilde mücadele edeceğiz. Galip gelip ligde kalma adına rahatlamak istiyoruz. Gençlerle oynamaları, küme düşmeleri bizi ilgilendirmiyor. Bay haftamıza rahat girmek istiyoruz. İkili averaj avantajı bizde. Rakipler birbirleriyle karşılaşacak. Kalan haftalarda tek isteğimiz hakemlerin daha dikkatli olmaları” şeklinde konuştu.

Ceyhun ve Efe Ceza Sürelerini Tamamladı

Altay’da Ceyhun ve Efe’nin cezaları sona erdi. Bu durum, takımın kadrosunu güçlendirerek Denizlispor maçına daha iyi hazırlanmasına yardımcı olacak.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli