Altay Divan Kurulu ile Bir Araya Geldi: Birlik ve Dayanışma Ruhu

Spor Toto 1. Lig'de büyük zorluklarla dolu bir sezon geçiren Altay, transfer yasağı, puan silme cezası ve seyircisiz maçlar gibi birçok sıkıntıyla mücadele etti. Ancak, sezonun son iki haftasına gelindiğinde kümede kalmayı başardı. Bu sevinçli dönemde Altay'ın Divan Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ahmet Çoker liderliğindeki divan kurulu üyeleri, futbolcular, teknik ve idari kadro bir araya geldi. Moral ve dayanışma yemeği, bir otelde gerçekleştirildi ve ev sahipliğini Divan Kurulu Başkanı Ahmet Çoker üstlendi. Çoker, "Zorlu ve sıkıntılı bir sezonun ardından birlikte olmanın hissini yaşatacağımız bir ortam yaratmak istedik. Bu akşam katılımınız için teşekkür ederiz" dedi.

Altay Divan Kurulu ile Bir Araya Geldi: Birlik ve Dayanışma Ruhu

Altay SK

Kadro değeri : 1.80 mil. €
Detaylı İncele
                1.Lig

1.Lig

Kadro değeri :
Lig genişliği : 18 Takım Rekor şampiyon :
Detaylı İncele

Emeklerin Karşılığı Manevi Değerlerde Saklıdır

Divan Kurulu Başkanı Ahmet Çoker, “Bu dönemde yapılan fedakarlıkların, özellikle futbolcu kardeşlerimiz, teknik ve idari kadro ve tüm personelimizin emeklerinin karşılığını almadığını düşünüyorum” diye belirtti. “Bu emeklerin ne para ne de plaketle ödenebileceğini biliyorum. Sadece bizi bir arada tutan manevi değerlerimiz var. Bu değerlere sahip çıkarak ilerlemeliyiz. İyi günlerin geleceğine inanıyorum. Bu iyiliklerin yakın zamanda sonuç vereceğini ve genel kurul sürecinde herkesin mutlu olacağını söylemek istiyorum. Her şey güzel olacak ve iyi olacak. Bu iyiliğin ne kadar büyük olacağını hep birlikte göreceğiz” şeklinde konuştu.

Başkan Dündar: Bu Arma Cefa Çekenleri Unutmaz

Altay Başkanı Ayhan Dündar, gece boyunca yaptığı konuşmada Altay’ın büyük bir camia olduğunu vurguladı. Dündar, “Bu organizasyon için Divan Kurulu Başkanımız Ahmet Çoker ve divan kurulu üyelerimize teşekkür ediyorum. Zaten sezon başından itibaren divan kurulu büyüklerimiz, futbolcularımız ve personelimizin fedakarlıklarının farkındaydı. Biz de kendi aramızda bunu sürekli konuşuyorduk. Altay, çok büyük bir camia ve bu arma için çaba gösterenleri, cefa çekenleri ve sahip çıkanları asla unutmaz. Bu yıl da her türlü cefaya katlanan tüm personelimize, futbolcularımıza ve teknik idari kadromuza tek tek teşekkür etmek istiyorum. Sizler sayesinde Altay Spor Kulübü, gelecekte daha vizyoner bir kimliğe bürünecek ve herkesin çabalarının karşılığını alacağı bir ortamı sağlayacaktır” dedi.

Kaptan İbrahim Öztürk: Marco’yu Kral Yapacağız

Altay’ın kaptanı İbrahim Öztürk, 42 yaşına rağmen futbolu bırakmayarak bu sezon takımın ligde kalmasına büyük katkı sağladı. Öztürk, konuşmasında son maçlarında Marco Paixao’yu gol kralı yapmak için sahaya çıkacaklarını belirtti. Tecrübeli futbolcu İbrahim, “Divan Kurulu Başkanımız ve üyelerimiz bizi onurlandırmak için düzenledikleri bu yemek için teşekkür ediyorum. Burada birlikte olmak bizi sevindiriyor. Biz bir aile gibiyiz. Ben 8 yıldır buradayım, 2 yıl eski, 6 yıl yeni Altaylıyım. Daha önce yaşadığımız sıkıntıları biliyorum, bu yıl herkesin fedakarlık yapması gerekiyordu” şeklinde konuştu.

Sezon başından beri takımın tecrübeli oyuncuları olarak sürekli iletişim halinde olduklarını belirten Öztürk, “Başkanımızla sezon başında birçok telefon görüşmesi yaptık. Futbolcu arkadaşlarımız da bizi asla üzmedi. Özgür, Ceyhun, Zeki, Tolga, Marco Paixao, Deniz, hepimiz sürekli iletişim halindeydik ve buraya olan sorumluluğumuzu biliyorduk. Uzun uzun konuştuk ve hep birlikte bu camiayı ayakta tutmayı kararlaştırdık. Bu yıl sahada elimizden geleni yaptık, vicdanımız rahat. Bir maçımız kaldı ve onda da Marco’yu gol kralı yapmak için mücadele edeceğiz, umarım başarılı oluruz. Büyük Altay camiası her zaman ayakta kalacak, biz de bunun için tüm kalbimizle inanıyoruz” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli