Alman Tesisleri Aratmayan Altınordu Futbol Akademisi Övgü Aldı

Alman TSV Krhenwinkel-Kaltenweide Gençlik Koordinatörü Marco Biester, Spor Toto 1. Lig takımı Altınordu'nun Torbalı'da bulunan Futbol Akademisi'ni ziyaret etti. Altınordu'nun tesislerini gezdikten sonra büyük takımlarda Bayern Münih ve Dortmund gibi takımlarda bulunan imkanlara benzer bir akademinin Almanya'da olmadığını belirtti.

Alman Tesisleri Aratmayan Altınordu Futbol Akademisi Övgü Aldı

Altınordu FK

Kadro değeri : 2.15 mil. €
Detaylı İncele
                1.Lig

1.Lig

Kadro değeri :
Lig genişliği : 18 Takım Rekor şampiyon :
Detaylı İncele

Yatırımlarıyla dikkat çeken Altınordu Futbol Kulübü’nü tebrik eden Biester, buradan iyi futbolcuların yetiştiğine dikkat çekti. Altınordu Futbol Akademisi İdari Direktörü Ahmet Furkan Can ise Alman ekiplerini ağırlamaktan mutluluk duyduklarını ve forma hediye ettiklerini belirtti.

Altınordu’nun tesislerinin yurt dışından gelen takımların da dikkatini çekmeye devam ettiği bu ziyarette, Marco Biester’in yorumları takımın yatırımlarının ne kadar başarılı olduğunu gösterdi.

Alman Ekipleri İçin Örnek Tesisler

Altınordu Futbol Kulübü’nün Torbalı’da bulunan Futbol Akademisi, yurt dışından birçok takımı ağırlamaya devam ediyor. Son olarak Almanya’dan gelen TSV Krhenwinkel-Kaltenweide ve Havelse takımları da bu tesisleri ziyaret etti.

Almanya’da Benzeri Yok

Almanya’da bir akademide çalışan Biester, Altınordu’nun tesislerini gezdikten sonra, Almanya’da benzer bir akademinin sadece Bayern Münih ve Dortmund gibi büyük takımlarda olduğunu belirtti.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli